Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy működik a programozott...

Hogy működik a programozott császár?

Figyelt kérdés

Február 3-ra vagyok kiírva! Múlthéten volt az első nst-m ahol látták a pappírjaimat és a rosszuléteimet. Ez annyiból állt, hogy szédültem, elhomályosodott minden, fülzúgás, kézremegés és hányinger. Viszont az eredményeim mindig jók lettek, amit nem értettek. Ezért továbbküldtek a kardiológiára ahol feltettek egy 24órás ekg és 24órás vérnyomásmérőt. A hétvégén megkaptam az eredményeket és ott is azt mondták, hogy biztonságosabb a császár, mert nem bírná a szivem a természetes szülést.

Ezzel a pappírral holnap kell visszamennem nst-re , szerdán meg nőgyógyászhoz. Tudom, hamarosan minden kiderül, de csak ez jár a fejemben.

Kitől kapom meg a császárra az időpontot? Mi alapján döntenek, hogy mégis mikorra rakják az időpontot? Semmit nem mondtak, csak hogy megbeszéljük. (De addig megőszülök a kiváncsiságtól)

Előre is köszönöm a normális válaszokat.

(elsőbaba)



2017. jan. 16. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász fog időpontot adni. A kiírt nap körül megnézi mikor van " szabad műtő" és beír órára pontosan.

Ez nyilván változhat majd a sürgősségi műtétek miatt.

2017. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van, előre kiírt időpontban betolnak a műtőbe, kihagyva a vajúdást. Onnantól kisebb-nagyobb eltérésekkel, de kb. ugyanaz történik, mint nem progicsászár esetén.


Viszont akik programozottan voltak, állítják, sokkal gyorsabban regenerálódtak, mint a nem progisok. Nekem nincs összehasonlítási alapom, egy napi vajúdást követően császároztak meg.

2017. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászodtól kapod az időpontott majd ő mindent elmond.. semmi extra nem lesz bemész felvesznek az osztályra kapsz infuziót betolnak a műtőbe elvégzik a beavatkozást és ennyi. Nálunk 12óra fekvés éa utána felkell kellni és onnantól kezdve velem van a pici 0-24be nekem kell ellátni. Jövő héten tudok írni arról mennyivel volt jobb vagy rosszabb a programozott. Nálunk a nagy is császáros volt sajnos.
2017. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 3.volt programos.

Igazabol annyival volt mas,hogy elore tudtam a napjat.

Reggel 7re mentem a korhazba,felvettek,elokeszitettek,kaptam infuziot,katetert,savlekotot aztan mehettem is a muttobe.

A mutet napjat,ahogy mar elottem is irtak az orvosod mondja meg.

Az idopontot az alapjan mondjak,hogy miert kell csaszar.nekem 38+4 naposan volt az elozo csaszarok miatt.

De ha nem gond,hogy megindul magatol,akkor kesobbre szoktak rakni.es ha addig megindulna,akkor bemesz a korhazba es megcsaszaroznak.

2017. jan. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!