Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházba vigyek mellszívót?

A kórházba vigyek mellszívót?

Figyelt kérdés
Egyáltalán megvegyem előre vagy csak majd ha szükség lesz rá? Nem tudom eldönteni...
2017. jan. 16. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vittem, nem is kellett, de volt, aki használt bent, mert pl. valamiért nem tudott szopni a babája. Otthonra vettem egy kézit, a 2 gyerek alatt egyszer használtam, igény szerint szoptattam mindkettőt, így beáll a kereslet-kínálat, de azért jó érzés volt, hogy ott van, ha kell.
2017. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én vittem ès hasznàt is vettem
2017. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem vittem,de hozattam aztán, mert olyan sok tejem lett, hogy sok volt a gyereknek. Ha nem fejtem le, akkor begyulladt és nagyon fájt.
2017. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én vittem.Szükségem is volt rá,mert 3. napra bedurrantak a melleim.Akkor egész éjjel fejtem.Én itthon is rendszeresen használtam.
2017. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Èn nem vittem, de meg is bántam. 3. napon úgy megindult a tejem, hogy azt éreztem szétrobban a mellem, borzasztóan fájt. A baba meg nyilván nem evett még annyit, amennyi volt. Kézzel próbálgattam fejni, több kevesebb sikerrel. Utána itthon folyamatosan használtam és használom azóta is. Mindig lefagyasztom a tejet. Ha el kell mennem itthonról valami miatt, jól jön az a plusz.
2017. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó ha van. De kézzel is le lehet fejni ha nincs mellszívó.


Én is vettem és vittem. (Igaz baromira nem kellett, mert 2 hét múlva lövellt be a tejem, addig ilyen 20 ml-ek voltak benne, hiába próbáltam sűrűn szoptatni. Akkor meg jól bedurrant, és kiderült, hogy az égvilágon semmilyen mellszívó nem segít rajtam, mert semelyik sem tudta valamiért kiszívni. 3 félét is próbáltam végül, és egyedül a kézi fejés volt az amivel értékelhető menyiséget le tudtam fejni. A többivel órákig pumpálhattam, csak az agyvizemet pumpáltam fel vele. A gyerek sem akart már szopni, a végén a férjemnek kellet kiszívnia, mert másodszorra úgy bedurrant, hogy semmi más nem segített. Bizarr volt egy felnőtt férfit szoptatni. De nyilván a hiba bennem van, valamiért nem működött úgy a mellem, ahogy illett volna. Szívás volt az egész. :-P Szó szerint.)


De sosem tudhatod, kell-e. Nem mindenki ilyen lúzer, mint én. :-) A legjobb ha tudsz kölcsönkérni egyet. Aztán meglátod kell-e.

2017. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor valószínüleg maradok a kompromisszumnál a dolgot illetően. Megveszem és ha szükség lesz rá apuka behozza 😊 Köszönöm a válaszokat.
2017. jan. 16. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is vittem, és kellett is mindkét alkalommal. Mondjuk ha amúgy ia megveszed, akkor már nem nagy dolog berakni a kórházi táskába. Max n használod ha nem kell. De te tudod.
2017. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vittem és használtam is, szobatársaim is. Szeirntem érdemes bevinni már az elején.
2017. jan. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!