Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek melyik kevésbé...

Szerintetek melyik kevésbé fájdalmasabb, a természetes szülés vagy a császározás?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 15:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Ezt CSAK az tudja igazán, aki âtesett mind a kettőn.
2017. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Ezt senki sem tudja! Az egyik szülés ilyen, a másik olyan.
2017. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
lepontoztatok mert nekem nem fájt a császár??? hát ez vicc :D
2017. jan. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%
Én természetes úton szültem Edával! Nem volt vészes a vajúdás, a kitolás na az már neccesebb volt. Fájdalomcsillapítás nélkül biztos nagyon nagyon fájt volna, így egész jó emlékként maradt meg a szülés. Volt gátmetszésem is, az hamar begyógyult. Én örülök h nem volt szükség császármetszésre, biztos lassabban épültem volna fel.
2017. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%
Én mindkettő fiamat természetes úton szültem. Rettegtem a császármetszéstől. Hála istennek nem kellett alkalmazni. Voltam egy szobában császáros anyukával. Szegény alig tudott mozogni. Persze ez attól is függ, hogy ki mennyire gyorsan gyógyul. Most a harmadik picivel álok a szülés küszöbén, és őszintén remélem, hogy nem lesz szükség császármetszésre. De tényleg csak az tudja megmondani, melyik a "jobb", aki mindkettőt megtapasztalta.
2017. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!