Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mivel...

Császármetszés után mivel lehet meggyorsítani hogy az alhas ne lógjon hanem olyan legyen mint terhesség előtt?

Figyelt kérdés

Nemrégen szültem császármetszéssel (első baba), most vették ki a varratot. 1 hét alatt magától visszaállt már majdnem a régi alakom, rám jön minden ruhám csak egy dolog zavar: alul teljesen a hasamnál ugye ahol megnyúlt a bőr picit lóg, de felül teljesen egyenes és jó az alakom. Ezt a kis lógós részt hogyan lehetne ugyanúgy egyenessé varázsolni??

Van rá valami krém amivel meg lehetne gyorsítani az egészet? És ha semmit nem teszek kb. mikor áll vissza magától?


2017. jan. 20. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazabol vigyazni kell. Elso hetekben sokat pihenni, ha hirtelen sokat mozogsz kialakulhat kötènyhas. Ami csak mutettel tavolithato el. TURELEM. A kritikus idopont utan kardiózz , izzadj sokat
2017. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent 10-12het kell hogy visszahuzodjon az a kritikus idoszak
2017. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem és még sok ismerősömnek megmaradt... Csak a hasplasztika segítene rajtunk.
2017. jan. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
HA megnyult a bőr akkor plasztika...irigykedek mindig azokra akiken egy hét után nem is látszik h szültek...án nem ilyen vagyok...most is akkora ahasam 14 honappal késöbb mint egy félidősnek
2017. jan. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Magától visszent pár hét alatt. Most még nem tornázhatsz rá.
2017. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kicsi amúgy, szerintem visszamegy magától, mert nem vészes. Csak zavar.
2017. jan. 21. 19:00
 7/9 A kérdező kommentje:
és még annyi hogy érzéketlen ott
2017. jan. 21. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is normális, jó darabig az lesz.
2017. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan kötény hasad van, annak nem a császár az oka, hanem a terhesség, sok nő, aki csak simán nagyon meghízik majd lefogy szintén így jár mindenféle terhesség és szülés nélkül, sajnos alkat kérdése. Azon csak a műtét segít.
2017. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!