Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha pl a babam marcius 4 diken...

Ha pl a babam marcius 4 diken születik meg akkor aprilis 1 jen 1 honapos?

Figyelt kérdés
Es meg azt szeretnem kerdezni hogy a babaknal meddig mongyak a napokat,heteket,honapokat. Elore is koszi

2017. febr. 5. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akkor április 4-én lesz 1 hónapos.

Szerintem annak max orvosnál van jelentősége én 1 év után soha nem mondtam máshol, hány hónapos.

2017. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Április 4-én 1 hónapos, május 4-én 2 hónapos, június 4-én 3 hónapos, és így tovább.

1 éves jövő március 4-én lesz.


Én 2 hetes koráig mondtam napokban, 12 hetes koráig hetekben, onnan hónapokban, majd 1 év után években (persze olyat mondunk, hogy most múlt féléves, vagy hamarosan két és fél éves lesz)

2017. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ertem koszi.szoval meg annyit hogy hetekben 24 hetol utan mar nem mongyuk azt hogy 25 hetes igaz?
2017. febr. 5. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondani mondhatod ahogy tetszik. Nekem volt olyan ismerősöm aki még 58 hónapost is mondott, elég röhejes volt.
2017. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%

Hat elegge rohejes,es elegge idiota az,aki egy tobb mint 5eves gyerekre azt mondja hogy 58 honapos.

Kerdezo nem artana megtanulni normalisan irni,es fogalmazni mielott valaki gyerekez vallal. Elegge tudatlan,es tanulatlan vagy.

Ha marcius 4.-en szuletne az a gyerek,akkor miert kellene aprilis 1.-jen 1 honaposnak lennie? Ha neked pl. marcius 4.-en lenne a szulinapod,akkor te a masik evben mar aprilis 1.-jen tartanad? Ezt a sotetseget,anyam-.-

2017. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Vki tiltsa már ki! Hetente felteszi szó szerint ugyanezt...
2017. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Aprilis 4-én lesz egy hónapos.

Én nagyjából 2 hónapos koráig mondtam hetekben. Mennyivel egyszerűbb azt mondani, hogy 3,5 hónapos minthogy 14 hetes. Egy-egy napon nem múlik semmi.

2017. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
talán korai volt a gyerek, ha nem tudok kiszámolni mikor telik el 1 hónap. jessszusom
2017. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy kamu kérdés, és egy 12 éves gyerek vagy aki itt szórakozik.....

Ha nem,akkor súlyos problémánk vannnak nálad. Erre a sötétségre nincsenek szavak.....

2017. febr. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!