Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol érdemes szoptatós hálóinge...

Hol érdemes szoptatós hálóinget, melltartót venni? Néztem a Brendonban, Triumph-ban, megfizethetetlenül drágák.

Figyelt kérdés
34 hetes kismama
2010. máj. 8. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hálóinget kinaiba vettem,arra a 3 napra tökéletesen megfelel.Csak arra figyelj, hogy elöl gombolos legyen.Szoptatós melltartót meg sima fehérneműboltban fogok venni:-))
2010. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szoptatós melltartót fehérneműboltban vettem 1000 Ft-ért,hálóinget meg a kínaiban 800 Ft-ért. De a Skálában is vannak olcsók.
2010. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Kínaiban vettem míg terhes voltam 1 szoptatós melltartót kb 600 Ft volt, miután megszületett a babó gyorsan vetettem még apával 2 db-ot, én drágábbat nem vennék, mert úgyis állandóan tejcsis lesz és én fehérítővel mosom, hogy minél baci mentesebb legyen, ami ugye valamennyire megviseli az anyagot, tehát én drágábbat nem is vennék. A 3 db így nekem elég, mert egyébként a melltartó betét ellenére is történnek balesetek főleg evés közben, mikor a bébi úgy dönt, hogy inkább kienged egy adag tejcsit a szájából szopi közben, ami ugye a melltartón landol.
2010. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a bboomban vettem. A hálóingek kb 6000 ft körül vannak, de később is hordhatod őket, és nagyon jó minőségűek! Én 3 db-ot vettem, a legelejére (nagyjából a kórházba), mert utálom a hálóinget. Most kis pamut rövidnadrágban, és topban alszom (2000ft, Auchan), ez a legkényelmesebb, és szoptatni is remekül tudok benne.

Szoptatós melltartó gyanánt én sima elől kapcsos melltartót vettem, meg olyat, aminek a pántja lecsatolható. Szerintem nem a legjobb megoldás, ha a legolcsóbbat veszed meg, mert főleg a szoptatás idején, kell a mellnek a tartás. Ha ilyet veszel, akár később is hordhatod.

Mondjuk én amúgy is kényes vagyok a fehárneműimre.

Vannak szépen, és nagyon jó minőségűek a Spar-ban, meg a Kaisers-ben, amit lehet szoptatáshoz használni,és kb 5000 ft.

2010. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
szoptatós melltartót az auchanban vettem Dorina márkájút, 3000Ft volt darabja, összesen 4 darabot vettem. jól kiszolgálnak, mert már 9 hónapos a kisfiam, és csak ezeket hordom - a régiek rám sem jönnek. a minőségük makulátlan, nagyon kényelmes. nem olcsó, de én még szeretnék majd gyereket, úgyhogy abszolút megérte, mert nekem nagyon jól bírják.
2010. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elölgombos hálóinget és szopimelltartót lehet venni kínaiban is.Én melltartót 700 ft-ért vettem, hálóinget kb 1000-ért. Egyik sem ronda.
2010. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pizsiben voltam, mert a hálóinget nem szeretem. Felhúztam a pizsifelsőt és úgy szopizott a babám, betakaróztunk, így senki nem látott semmit.
2010. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én júniusban szültem, tavaly. 200 fok meleg volt egész nyáron.

A szoptatós hálóing nem kellett, csupaszon aludtunk, ha nagyon ömlött a tej, akkor melltartóba tettem pelenkát.

A szopis melltartó sem jött be, én béna vagyok a ki-be kapcsolgatáshoz, sokkal jobb volt a merevítő nélküli pamut melltartó, csak fel vagy lehúztam és kész.

2010. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem kifejezettem szoptatós hálóinget vettem, hanem ami elég mélyen gombolódik felülről. Kínaiban vettem egyet potom pénzért, egy másikat meg a turiban találtam, gyönyörűt és szerintem teljesen új, ez volt vagy 120 Ft :) Még szoptatok és azóta is itthon ezek a kedvenceim. A kórházba jó ám a pizsama is ha van olyan pizsid aminek a felső része gombos. Melltartót bababoltban vettem 2300-ért, de van itt egy fehérnemubolt a közelben, ott 800 darabja és tiszta pamut, nagyon kényelmes. Nézelődni kell mert nem mindenhol olyan drága ám.
2010. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!