Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg kell szülnöm a héten,...

Meg kell szülnöm a héten, mert ha nem megidítják, én azt nem szeretném. Segíthet a jó melegvizes fürdő, hogy csináljam. Nincs kádunk, jó lesz a lavór víz is. Milyen meleg legyen a víz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Vagyis szülésmegindító praktikákat vársz? :)

Nekem a muskotályzsálya illóolaj (ezt egyébként vajúdásnál borogatásként is használják) és sok szex vált be.

Ha nincs kádatok, inkább a meleg vizes zuhany, mint a lavór.

2010. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lányomnál a lépcsőzés segített.
2010. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Igen, szex és lépcsőzés, ezeket próbálgasd, persze csak módjával!


Sok sikert és könnyű szülést kívánok!

2010. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Séta utána lépcsőzés, és szex.

Miért baj ha indítják??

2010. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
szerintem a melegvizes zuhány inkább a fájásokat erősíti, nem feltétlen indul be tőle a szülés, interneten rengeteg praktika van, azt mind végigpróbáltam volna (enyém előbb jött két héttel)...hallottam a lépcsőzést, vörös bort (pityókásan szülni-hátnemtudom), hashajtó-úgyis kell, a legkellemesebb módja a szex, kamillateáról is hallottam hasonló hatásokat
2010. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Nővéremnél pl. vóltak fájások,de nem folyt el a magzatvíz.Kapott olyan méh összehúzódást segítő inyjekciót és attól megindult a szülés,de mindenki rendben volt é könnyű volt a szülés.Nem úgy mint az a lány aki már fél napja vajúdott, teljesen elfáradt és nem adtak neki semmit
2010. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Én lépcsőzésről és meleg vizes fürdőről azt hallottam, hogy nem biztos hogy jó az a babának.

Nekünk egy nagy séta vált be.

2010. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a lányomnál a szex vált be.Ahogy végeztünk,elkezdett fájni a hasam,3/4órára rá elfolyt a magzatvizem.

Most a 39ik hétben vagyok,tegnap próbálkoztunk,erősebb jóslóim voltak,de nem indult meg.

2010. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ha indítják nem rossz dolog.Nekem is indították az elsőt és rövidebb volt a vajúdásom is,nem szenvedtem fél napokat.
2010. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülészorvos mondta, nagyon veszélyes, ha a kismamák a terminus közelében erőltetett testmozgást (pl. lépcsőzést) végeznek! A méhlepény ilyenkor a legtöbbször már rosszul funkcionál, el van meszesedve, és a fokozott testmozgás oxigénhiányos állapotot okoz egyrészt az izmokban (ami nem baj), de a magzatban is, amiből lehet komoly probléma is. Óvatosan, ha már 40 hetet egészségesen eltöltöttetek, ne kockáztassatok feleslegesen a végére!
2010. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!