Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki írna véleményt a Szt....

Valaki írna véleményt a Szt. János Kórházi szülészettel kapcsolatban, aki mostanság ott szült? Hány ágyas szobák vannak, tényleg bármikor bárki meglátogathat a kórteremben? Ha van egy/két ágyas szoba, azt mennyiért lehet igénybe venni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még nem szültem ott, de bármikor mehetek már... Csak azt tudom leírni, amit tudok róla, tapasztalatom még nincs.


Van 1 ágyas alapítványi szoba napi 9.000 Ft-ért. Van egy másik típusú szoba, 2 ágyas, szintén normális berendezéssel napi 7.000 Ft-ért. Ezen túl vannak térítésmentes szobák 2/3/4/5 ágyasak, bár a 2 ágyasban nem vagyok biztos. A szobák egy része rendelkezik saját WC-vel, zuhanyzóval.


Az osztály nyitott, így tényleg bárki bármikor bemehet meglátogatni, nekem ez az egyetlen, ami nem szimpatikus. A baba is Veled lehet végig, ha akarod még éjszakára sem kell beadni, bár azt mondják, jobb ha legalább ott pihensz, otthon úgyis kezdődik a műszak.


[link]

Ez a honlapja. Javaslom, hogy menj el a szülésfelkészítő tanafolyamukra, ott nagyon részletesen elmondanak mindent, 6 hetes és keddenként 17:00-kor van. Nagyon hasznos!!!


Remélem segítettem.

38 hetes kismama

2008. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szülésfelkészítőre már járok, ott ahol lakom, vagy váltsak inkább, vagy addig még van időm végigjárni mint a kettőt is. Bár már a mostanit is unom, mert csak azt mondják el, amit már többször is olvastam, de végül is van időm, rá érek. :)
2008. okt. 13. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!