Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sokan szülnek még epidurális...

Sokan szülnek még epidurális nélkül?

Figyelt kérdés
Semmitől nem félek annyira mint attól, hogy a gerincembe szúrjanak. A szüléstől és a fájdalomtól még nem félek. Mostanság mennyire elfogadott ha nem kérek gerincérzéstelenítést?
2017. ápr. 28. 21:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
teljesen elfogadott, én is úgy akartam, de aztán indítottak, és úgy sokkal fájdalmasabb a szülés, és kértem. bár 2-t is kaptam, de csak az első használt fél órán át, pedig 2x1,5-2 órán át kellett volna hatnia.
2017. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen elfogadott, sőt örülnek neki, egy gonddal kevesebb.

Én sem kértem, minden rendben ment.

2017. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Jó ilyet is olvasni. 1-2 rokonom olyan emberfeletti fájdalmakról beszélt, hogy érzéstelenítés nélkül túl sem élték volna :D
2017. ápr. 28. 21:12
 4/38 anonim ***** válasza:
88%
Én ha kértem sem kaptam volna, nagyon szarul voltam már a végére pedig, az sem érdekelt volna ha meghalok. 16órát vajúdtam, és végül oxyt adtak. De szó sem volt ilyen lehetőségről.
2017. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy voltam vele, hogy inkább a fájdalom, minthogy a gerincembe tűt szúrjanak. Három gyerekem született érzéstelenítés nélkül. Igaz, mindhárom viszonylag könnyű és gyors szülés volt, de közben sem merült fel, hogy kérjek.
2017. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%
Szia!Én kértem mert nagy fájdalmaim voltak.Ha nagyon szenvedsz,kérj te is.Én is be voltam tojva tőle,de nem igazán érezni amikor beadják.Egy apró csípés és hideg érzet amikor nyomják be a gyógyszert.
2017. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Akkor adják mikor fájás jön,én semmit nem éreztem csak hogy a hideg fut végig a gerincem mellett...aztán perceken belül szerelmes voltam az orvosba mert nem szenvedtem tovabb :D nem kell tőle félni :) de ha nem szeretnél senki nem fog miatta lenézni,viszont jo ha tudod hogy bizonyos idő eltelte után már nem adnak még ha könyörögsz sem,mert már nem szabad.Jol gondold meg :) könnyű szülést kívánok
2017. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ritka, hogy adnak (Zalaegerszeg). Nincs aneszteziológus, aki be tudná adni. Orulnek, hogy a mutetekhez találnak anesztest...
2017. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
74%
Szia. Én anélkül szültem. Bp. István Kórhaz. Nem kell szerintem.. ki lehet bírni anélkül is. És sok rossz történetet hallottam róla, amivel persze nem traktállak. Hajrá! Csaka természetesen.
2017. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél nem volt rá idő, második indított volt, de nem mertem kérni. Akkor már tudtam, hogy egyszer már kibírtam.:)
2017. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!