Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vincze Emőkéről milyen tapaszt...

Vincze Emőkéről milyen tapasztalataitok vannak? (Szülész orvos Szeged)

Figyelt kérdés
Mennyit kér egy szülésért? Megbízható? Jó szakember? Bármilyen tapasztalat érdekel. Előre is köszi a válaszokat!

2017. máj. 17. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Foiskolas koromban is mar nagyon dicsertek, szerettek a szuleszeten ( ennek 15 eve )

A keresztfiam is nala szuletett, a testvere is, meg voltak vele elegedve. Mind szakmailag, mind emberileg.

2017. máj. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nála szültem.Pap Éva doktornő adott át neki,amikor kiderült,hogy ő is babát vár.2014 májusban szültem nála.Magánrendelése 9000 Ft volt,ha a kórházban találkoztunk,nem fogadott el pénzt.

Szüléskor is minden rendben ment,nem mondott árát a hálapénzt illetően,mert ez legyen tényleg hála.Azt mondta akkor,hogy 30-70 közt van az átlag.

Magán vélemény:jó,alapos szakember,de nekem(ismétlem nekem)a Pap Éva sokkal szimpatikusabb volt, szerettem volna nála szülni,de örülök,hogy doktornőt ajánlott "maga helyett" nem pedig mondjuk egy férfi szülészorvost.

2017. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég nyers stílusa van. Önszántamból nem szülnék nála.
2017. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csalódás volt az első gyerekünk nála született ajánlották nekünk többen ezért választottuk őt.Emberileg kedves,de az kevés a szülésnél nem éreztem 100%biztonságban.A második gyerekünk Dr.Pásztor Norbertnél született minden szempontból teljesen elégedettek voltunj
2017. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. máj. 27. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!