Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsen a Megyei kórházban...

Pécsen a Megyei kórházban megszűnt a szülészet, nőgyógyászat? Az orvosok is átmentek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyan "klinikás" vagyok,de úgy hallottam egyrészük átmegy.Hogy a többiek miért nem és hova mennek,azt nem tudom:-O


Üdv: 41 hkm

2010. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekel van-e még rendelés milyen dokik vannak ott és hogy szülni hová lehet menni,ha a megyeibe már nem?
2010. máj. 29. 14:50
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért köszi a választ!
2010. máj. 29. 14:51
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

25ikével minden felkerült a klinikára.A megyeiről már a táblát is levették,most már simán csak kórház.


Most elég nagy a tumultus az UH-n, NST-n is,több hétre előre van csak időpont állítólag.

Ha volt a megyeiben dokid,egyenesen őt kérdezd meg,ha nem,akkor a klinikán is egy csomó jó orvos van.A recepción érdeklődhetsz elérhetőségek után is.


Sok szerencsét!:-)

2010. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szia 41 hkm!


Nem volt dokim.Dr Banonál szültem a megyeiben 2009.04.18-án.Őnála nem szeretnék.

Most még csak érdeklődés szintjén vagyok:)

Te kihez jársz ott?

2010. máj. 29. 16:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Én Dr.Kovács Kálmánhoz járok.


Ahogy hallottam Várnagy Ákos is nagyon jó doki.

Az enyémnek hétfő délután 4től van magánrendelése (ott a klinikán),valamint reggel fél8-tól 8ig van az ultrahangon.(Azt hiszem minden nap)


A szülőszobák egyébként nagyon szépek,2 éve lettek felújítva.Van alternatív szoba is,amelyekben sarokkád is van,meg franciaágy van,nem pedig a "sima" kórházi.Mindegyikben színes falak,függönyök,képek a falon,tehát nagyon barátságos.


Te hányadik hétben vagy?


Üdv! Viki (41 hkm)

2010. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:):)

31-ére nem várom,de tegnap de. és du. is teszteltem halvány +

25 napos ciklusnál 18-a körül lehetett beágyazódás:)

legalább is remélem.

Telefonszámot tudsz nekem adni,ahol majd időpontot tudok kérni?

2010. máj. 29. 16:26
 8/11 A kérdező kommentje:

Találtam számot az oldalukon!És a képeket is megnéztem,gyönyörűek a szobák,ilyenek ahol szülés után kell lenni,baba-mama szbák?Vagy ott hogyan van?

Köszi az eddigi válaszaidat is,könnyű szülést kívánok neked Viki!

Szia

Gabi

2010. máj. 29. 16:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Szió!


Azt nem tudom,milyen képeket találtál,de valószínüleg a szülőszobákat láttad. A baba-mama szobák is szépek állítólag,de a látogatás alatt oda nem mehettünk be.Barátnőm viszont 1 hete szült és dícsérte.(Én az előző gyerkőcömet még a Dischkában szültem:-) )


Gratulálok a pozi teszthez:-) Ami egyszer 2 csíkos,az 2 csíkos!:-D


Sok szerencsét kívánok és szép várandósságot Neked!:-)


Viki

Ha valami kérdésed van még,ha tudok,szívesen válaszolok.

2010. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én Pécsről Szigetvárra mentem szülni, de Pécsen jártam maszekba. Nem volt tumultus, aznap is csak én szültem egyedül. Van alternatív vajúdó, nem sürgettek, pedig elfolyt magzatvízzel mentünk be. Nem kaptam oxitocint se, és még gátmetszés se volt, pedig első baba. Nagyon vigyázott az ügyeletes szülésznő, igazi pozitív élmény lett a szülés :)

Én mindenképp ott szülöm a következőt is ;)

A lényeg, csak ahhoz menj, akiben maximálisan megbízol! Ott nincs helye kételkedésnek!

2010. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!