Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki nem veszi észre, hogy már vajúdik és közel a szülés vagy ez lehetetlen?

Figyelt kérdés

Már legalább 2 hete elképesztően erősen fáj az egész hasam. Mindenki elmondta, hogy szülés előtt nem egybefüggő, órákon át tartó fájdalmat fogok tapasztalni, hanem csak másodperceket, majd több perc szünetet. De mi van akkor, ha ezek a fájások aközben jönnek, mikor amúgy is fáj a hasam és nem veszem észre, mivel a kettő egyszerre lesz?

39+4 hkm


2017. okt. 22. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy egy idő után egybefüggő fájdalom (egybecsúsznak a fájások, nincs szünet).
2017. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Próbáltad, hogy veszel egy meleg fürdőt/zuhanyt? Lehet jóslózol. Ha beindul a szülés azt a fájdalmat nem fogod tudni összetéveszteni semmivel, hidd el! Lehet csak keményedik a pocakod. Magnézium nem segít?
2017. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi vizet fogyasztasz naponta?
2017. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan létezik, hogy pl kinyílik 3 ujjnyira, és csak utána kezd fájdogálni a hasa. Én ugyanígy jártam, mikor beértünk, már 4 ujjnyi voltam. Pedig 5 perc a kórház.
2017. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!