Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz az, hogy ha a párom a...

Igaz az, hogy ha a párom a mellemet "szeretgeti" szex közben az beindíthatja a szülést?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak később van?18 hetes kismama
2007. nov. 27. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy megindíthatja a szülést, a terhesség végefelé a 36-dik hét után már nem ajánlatos a cicikkel hosszasan játszani, mert az emlőstimuláció méhösszehúzódásokat válthat ki főleg a bimbó ingerlése és ha erősek az összehúzódások akkor a kicsi szívhangjai pillanatnyilag csökkenhetnek.

Egyébként irigyellek hogy van kedved a szexhez, nekem egyátalán nincs és a 20-dik hétben vagyok.

Amarilla

2007. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
kesobb az utolso hetekre jellemzo h mehosszehuzodast valthat ki de ez sem torvenyszeru en majd meg halltam minden nap h szeretkezhessek apukaval,es hiaba is csinaltuk meg a 41.heten is orvosi javaslatra,semmi nem lett a 42.hetet toltottem be mikot zselevel kellett meginditani a szulest.embere valogatja
2007. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szükségszerű, de oxitocin-termelést vált ki, ami méhösszehúzódásokat vált ki, ezt az utolsó hónapban nem javasolják (ez is lehet egyéni). Nem feltétlenül indul be tőle a szülés idő előtt, de jobb lenne az orvosodat kérdezni, ő ismeri az Te állapotodat.
2007. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!