Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány órát aludtál...

Szülés után hány órát aludtál egyfolytában a kórházban?

Figyelt kérdés
Max 6 órát aludhatok úgy hogy nem ébresztenek föl?
2010. jún. 7. 19:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Őszinte leszek, sokat nem, mert vagy szoptattam, vagy a kis csemetémet nézegettem. Én egy-két órát hunytam csak egyszerre. Hogy hagynak-e aludni? A takarítók korán járnak általában.
2010. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nálunk fél 6-kor ébresztő volt.úgyhogy sokat nem aludtunk.
2010. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
6 órát?Talán a három éjjen összesen...VAgy az enyém sirt,vagy a szomszédé.NAppal meg örület volt mindig.HAzajövetelkor sikerült itthon,párom segítségével.
2010. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Szülés óta nem aludtam 3 óránál többet egyhuzamban. A kórházban sem: első éjjel a gátsebem nem hagyott, hiába volt akkor a fiam még a csecsemőosztályon.


11 hetes kisfiú anyukája

2010. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

3 óránál többet egy huzamban akkor aludtam először, amikor már 4 hónapos volt a baba :)

Este 7-kor "feküdtem le" műtét után, 10-kor jött az orvos, majd hozták a babát, aztn 2-kor felráncigáltak zuhanyozni, majd az örzőben bóbiskoltam, mert a szülőszobán valaki nagyon szenvedett, mjad 6-kor ébresztő, innentől kezdve minimum 3 óránként ébredés a gyerek miatt, de ha mégsem, akkor vagy horkolnak vagy a másik babája sír vagy látogató jön, vagy húzzák a kajáskocsit vagy az orvos keres vagy zuhanyozni mész vagy pisilni vagy fejsz vagy masszírozol vagy eszel stb :D

2010. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
én hajnali 5kor szültem,császárral,alvás nuku,folyik az infúzió,délután 2kor zuhany,majd a rokonok,majd a gyerekeket hozták.éjjel végre aludhattam....volna,ha nem fájt volna rohadtul a fejem az epidurális miatt vagy 5 napg.amkor hazajöttünk,szerencsémre a csemete átaludta pársor az éjszakát...azóta se...:)
2010. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Én 1. napon sokat pihentem aludtam, aztán a köv. éjjelen többet cicizett, de aztán 6hetesen már átaludta az éjjeleket.
2010. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4 hetes a babám, de mióta megszültem még nem aludtam 3 órát! Egyből odaadták és azóta is non-stop fent vagyok!
2010. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A babám 18:12-kor született meg császárral. Utána varrás, stb, kb 7 körül kerültem a kórterembe. A párom pakolászott körülöttem, jöttek infúziózni, szuri a fenékbe. Talán este 10-11 körül csendesedtek körülöttem, aztán fél 2 körül megint szuri, reggel fél 6 körül jött a nővérke kivenni a katétert, infúziót, és megmosdatott. Ezek között lehetett volna szunyókálnom, de olyan borzalmasan fájt a hasam, ahogy ment ki az érzéstelenítő, hogy ordítani tudtam volna. Úgyhogy én nem sokat aludtam a kórházban töltött napok alatt...
2010. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amúgy mára vagyok kiírva. Jó babázást!
2010. jún. 8. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!