Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idővel császár után...

Mennyi idővel császár után volt sikeres vbac-etek?

Figyelt kérdés
Bennem hatalmas trauma lett, hogy nem sikerült az első babánkat megszülnöm, így a kisebbeket majd mindenképpen természetes úton szeretném a világra hozni. Viszont túl sokat sem szeretnénk várni a gyerekekkel, szóval nagy a dilemma. A doki 1 évet mondott, ezt kb kivárjuk, de többet nem igazán szeretnénk.
2018. febr. 13. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt még vbac, de én is hajtok rá. A legtöbb doki 2 év korkülönbség alatt megpróbálni sem hajlandó. Szóval szerintem ha ez fontos neked, akkor 1 évnél egy kicsit többet várj. Nálam 3,5 év lesz, de mondjuk én nem is akartam soha kisebb különbséget.


Van egyébként egy ismerősöm aki talált egy dokit, aki egy éven belül engedte neki (1 év volt a két szülés között, nem a szülés és a teherbeesés között!). Nem sikerült másodszorra sem szülnie.

2018. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az első babára 6 évet vártunk és nagyon bennem van a félelem, hogy most védekezünk, amikor meg már szeretnénk, akkor a tesó sem jön könnyen. 4 fyermeket szeretnénk, annyi időnk nincs, hogy mindegyik évek alatt jöjjön csak össze.
2018. febr. 13. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, értelek, igen, így mondjuk nehéz. Hát, megpróbálhatsz találni ilyen dokit, de kis korkülönbségnél vbac-ra kisebb az esély. Szóval így meg próbálj kicsit barátkozni a gondolattal, hogy császáros gyerekek lehetnek. Tudom, hogy mit érzel, én is úgy voltam sokáig, mintha kimaradtam volna valamiből, rosszul éreztem magam, nehéz volt helyretenni, hogy van egy gyerekem, de a szülésről nem tudok semmit. Idővel elengedtem, annyira cuki és anyás kislány, semmi kötődési probléma meg ilyen hülyeségek nincsenek, amivel rémisztgetnek. Nem tudom, a te babád mennyi idős, de azért jobb lesz ez sokkal.
2018. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 hónapos. 😊 A kötődéssel itt sincs baj, igazi matrica a kiscsaj. Csak én éltem meg kudarcként a születését.
2018. febr. 13. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:

A dokim azt mondta csm és teherbe esés között teljen el 1 év.Nekünk is nehezen jött az első,1 éves korától nem védekeztünk.3év 3hónap lett köztük,a 2.sem jött könnyen,de sikerült a vbac.Már nem volt korlát,nem védekeztünk,de 3aska is váratott magára így a 2 kicsi közt 2év 1hónap van,és ismét sikerült a vbac.

Én itt befejeztem.

2018. febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erdekes, hogy szinte mindig azt olvasom ilyen kerdesnel, hogy 1 evet javasolnak. En csaszarral szultem szinten es rakerdeztem meg akkor es azt mondtak legalabb 2 ev. Nyilvan 2 even belul sem lehetetlen, de en ugy tudom, hogy az is emeli az ujabb csaszar lehetoseget.
2018. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, vbac-hoz javasolnak 2 évet. Ha csak újabb terhesség vállalásáról van szó, tehát nincs olyan igényed, hogy megpróbálnád a hüvelyi szülést, akkor azt szokták mondani, hogy 1 évet várj, míg újra teherbe esel.
2018. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Itt vbac-ről van szó...
2018. febr. 14. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!