Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes kismama vagyok....

36 hetes kismama vagyok. Tegnap közölte a párom, hogy mostantól hetente egyszer-kétszer el kell mennie messzebbre autóval a munkája miatt. Mi lesz ha akkor indul a szülés, mikor nem lesz itthon?

Figyelt kérdés
Kb négyszáz kilóméterre kell mennie, és bár szerintem vállalhatná más is a feladatot, legalább amíg meg lesz a baba, mégis ő kapta. Mondtam, hogy ne vállalja el, persze tudom, hogy dolgozni kell, de akkor sem történne semmi, ha nemet mondana rá, betonbiztos a munkahelye. Ez most kicsit padlóra tett, úgy érzem, neki mindegy, hogy odaér e a szülésre, vagy nem. Mit tennétek?
2008. okt. 30. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Semmit. Mérlegelned kell egy kicsit, hogy mi a fontosabb. Az, hogy ott biztosan ott legyen a szülésnél, vgy a munkahelye.

Én is igy vagyok. Párom területi képviselő, és van, hogy 4-500 km-re is elmegy.

Én ugy oldottam meg, hogy eltettem egy 2000-est. Ehhez nem nyulok ez a taxipénz.

Amennyiben elfolyik a magzatvíz azonnal taxiba pattanok, és megyek. Fontosabb a picur, mint, hogy várjak, hogy haza ér-e. Hangsulyozom minden nap elmegy, van, hogy 200 van hogy több km-re.

Nekem pedig lassan időszerü.

Üdv: 39 hetes pocis

2008. okt. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kb ugyanez van, a párom 3 műszakba dolgozik, nem sokat van itthon sajnos. Nálunk izzítva van 2 családtag, egy barát hogyha bármi van nyugodtan hívjam őket. Ha pont itthon lesz a párom az jó ha nem akkor felhívom és indul a munkahelyéről, onnan egy óra lenne mire hazaér tehát nem fogom megvárni, van hogy vidéken van és több óra lesz mire megérkezik. Megbeszéltük hogy hívom és indul majd a kórházba ami neki a munkahelyétől jó esetben 1,5 óra, tőlunk kb fél óra. A lényeg hogy ott lesz csak nem együtt megyünk majd be. Persze azért remélem vele megyünk majd.:)

Nem mindegy neki szerintem hogy odaér e vagy sem, mert biztos hogy érdekli a dolog, szeretne ott lenni a párod de azért dolgozni kell ez tény! Néha én is kibukok hogy alig van itthon a férjem de valamiből meg kell élni.

38 hetes kismami

2008. okt. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor nem olyan tragikus a dolodg, mint ahogy én felfogtam. Minden jót!
2008. okt. 30. 08:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Én 39 hetes kismama vagyok az én párom kamionos egy héten 2napot van itthon és már én is gondoltam arra,hogy mi lesz ha nem lesz itton ,de semi akkor is meg kell szülni igaz nekem nagyon jo szomszédaim vannak és mondták ,hogy segítenek csak szoljak ha van valami.Ne aggodj!!!Probálj optimistán gondolkodni!!!Én sokat egyedül vagyok és bár mikor meg szülhetek.Jo baba várást!!!
2008. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!