Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ideg sérülés spinális érzéstel...

Ideg sérülés spinális érzéstelenítés után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A 3. Császáromra készülök. Holnap után lesz.,de nagyon félek az esetleges ideg sérüléstől vagy negatív következménytől. Az 1.műtétnél éreztem fájdalmat... Elszúrták. A 2.-nál egyértelműen megsértettek egy ideget, mert a beadás kor megugrott a fél oldalam és később kB fél éven át nem éreztem a jobb lábam külső felszínét. Szóval rettegek, hogy megint nem sikerül majd jól beadni. Nagyon félek, hogy lebénulok. Szerintetek mennyi az esélye, hogy 3.jára is valami hasonló lesz? Illetve aki volt hasonló cipőben, írna tapasztalatot! Elnézést az eseeges helyesírási hibákért.
2018. máj. 1. 05:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy császárom volt egyelőre, de beadáskor én is "ugrottam" egyet önkéntelenül. Azt mondták, normális, sőt, az anesztes akkor mondta, hogy na, most már biztos jó a hely, és szólt, hogy kifele is fogom érezni. Olyan volt, mint egy áramütés. Szóval ettől nem biztos, hogy megsértettek bármit is.
2018. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szulj normalisan huvelyen keresztul
2018. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neurológián dolgozom, naponta több lumbálást (a módszer ugyanaz) látok és az orvos mindig figyelmezteti a beteget, hogy egy áramütésszerű érzést fog érezni, lehet “rángani” is fog egyet, ahogy írta az első ez természetes. Ez tudom, hogy sovány vigasz, de az, hogy érzéketlen lett a lábad külső felszíne az nem az orvos hibája, ez egy kellemetlen, de lehetséges mellékhatás.
2018. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A fél éven át nem érzett lábad külső részét kezelték valamivel?

Vagy járni kellett valamilyen orvoshoz vele? Magától jött helyre?

2020. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!