Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatok az egri Markhot...

Tapasztalatok az egri Markhot Ferenc kórház szülészetéről?

Figyelt kérdés
Aki ott szült annak mi a véleménye róla? Októberben érkezik a kisfiam,a szüléstől nem félek, csak a környezettől tartok. Mikortól és meddig lehet bent a párom? Utána milyen az elhelyezés?

2018. jún. 25. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet szerencsesnek mondhatjuk magunkat, de alapvetoen semmi rosszat nem tudok mondani. Lassan 2 éve már hogy szültem, apuka a kitolasi szakasz elott johetett be vedoruhaban. Nyilván látták a fajas erosseget es tudták mikor kell be hívni.

Az osztály nem rossz, kedvesek a csecsemosok. A fürdő lehetne korszerubb meg ugy az egész szülészet, mivel nem magán kórház, szintnek megfelel.

Könnyű szülést kívánok!

2018. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bárhol, csak ne Egerben. Ismerősöknek nem vették észre hogx a kislány már nem élt mert a köldökzsinór a nyaka köré volt csavarodva. 3nap lett volna a szulesig és en nem hiszem el higy az előtte lévő uh kon nem nézték meg a gyereket se a szivhangot.


Amikor en voltam terhes bementem barnazassal haza kuldtek hogy semmi bajom minek rohangalok be minden szirszarral, na két nap mulva elveteltem.

Ha van rá lehetőséged akkor mashol szülj.

2018. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nagyon sajnalom az esetet 2. kommentelo.

Nyilván a terhesseg végén már hetente kell járni vizsgalatokra. En is telibe 1 hettel hamarabb szultem mert alig volt már szivhang, ráadásul rovid koldokzsinor, de mi van ha 4 nap mulva kell mennem hivatalosan vizsgálatra?! Erről nem az orvosok tehetnek 100%ban.

Ha teljeskörű biztonsagot akarsz, akkor menj magánba, kicsengetsz 1 millat osszvissz 1 szulesert es csokolom, nyugodt a lelked.

Az orvosok arról már viszont tehetnek, ha 40+ hét után még arra várnak, hogy magától induljon a szülés. És egyébként még igen sok minden másról is, ez tény, de szerintem nem teljesen jogos a ti esetetekben az egri kórház fikázása.

2018. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üdv! En 3x szület egerben 1 honap mulva ujra megyek a szüleszetre a 4. Babával... Csak jo tapasztalataim vannak! Nekem orvosom es szülesznőm is van volt is mindig, anélkül nem szivesen szülnek, jelenleg Kecskeméten lakom de inkabb ,,haza megyek" mindig szülesre! A csecsemosok tenyleg kedvesek, nekem a férjemmel mindig bent volt az elejétől a végéig.
2018. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!