Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baj lehet belőle, ha nem...

Baj lehet belőle, ha nem akarok külön orvost fogadni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam egy kismamától, hogy ő nem fogadott senkit és így is eleget foglalkoztak vele. Nem tudom mi lenne a jobb...
2007. dec. 2. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyetlen tanácsom van, hogy ne fogadj el tanácsot! Itt teletömik a fejed mindenfélével. Figyelj befele, ülj le napi 10 percre lágy zene mellett csukott szemmel és, ha nem gondolkozol, megérkezik a megfelelő megoldás amit a szíved diktál. Az az igazi jó döntés hidd el. Üdv, egy 30 hetes kismama
2007. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben az ügyeletes orvos többet foglalkozik az anyával, mint fogadott orvos, mert ő lehet, hogy csak az utolsó 10 percre ér oda. Az ügyeletes orvos ott van, figyel rád, és ellát minden tekintetben.
2007. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, bajod nem lehet és ellátatlanul nem maradhatsz semmiképp. Az más kérdés, ha probléma adódik vagy egyszerűen kérdezgetni akarnál, és nincs kihez fordulni, aki elejétől végéig ismeri az esetedet. A nőgyógyász, szülész szerintem bizalmi dolog, én nagyon rosszul éreztem magam, amikor 3-4 doki vizsgálgatott egymás után (akkor abban a kórházban ez volt a gyakorlat, ne félj, másodszor nem ott szültem!). Nem akarom bántani azokat, akik nem választanak orvost, biztos tisztelet a kivételnek, de sokszor tudatlanságból vagy egyszerűen spórolásból teszik. Száz szónak is egy vége, hallgass meg minden véleményt, mérlegelj és a döntés a Tiéd! Sok sikert!
2007. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos,én akartam dokit fogadni,de a doki kijelentette,h mindez 140ezer forint...tény,h Bp,és nagyon jó orvos.Itt láttam be,h telejesen mindegy,h mi lesz.Baj,semmiképpen nem lehet belőle.Van,akit megnyugtat az,h van egy orvos,aki mindent tud a terhességéről.De különösen,ha első baba és 35 alatt vagy és genetikai UHkat nem ő csinálja,akkor alig fogod látni.Én sem láttam a 7.hét óta.

Neked kell érezni,h szükséged van-e arra plusz biztonságra,h van egy ilyen doki abban a kórházban ahol szülni fogsz!

2007. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Veszprémben fogok szülni és ott egyáltalán nem lehet orvost fogadni már évek óta és nagyon jók a tapasztalatok! Az elsőt máshol szültem, volt fogadott orvos és nem voltam elájulva tőle! Szerintem dokija válogatja!
2007. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem az első terhességemnél volt fogadott dokim az Istvánban. Hajnali 5 kor mentem be mert elfolyt a magzatvizem, nem tágultam, "aki arra járt és kedve volt" az mind megvizsgált de a dokimat elösször délután 14 után láttam elösször. És aznap utoljára. Másnap még mindig ott feküdtem se fájás se magzatvíz.... A baba szívhangja nem volt jó azt hitték a köldökzsinór megtekeredettirány a műtő - császármetszés(délelött 10,30) Na ott találkoztam újra az orvosommal! Pedig minden egyes alkalommal a zsebébe dugtam a kért összeget. Most 13 hetes terhes vagyok és engem is ez a próbléma nyomaszt! Tegnap a dokim azt mondta, hogy ügyeletes dokinál szülhetek ingyen, nála 50000.- ft-nál kezdődik a tarifa. Én ismét császárral szertnék szülni de nála erre nincs mód. Én úgy gondolom, ha már fizetek egy orvosnak és nem keveset akkor szertném én "eldönteni" hogy, hogy is akarok szenvedni. Nem tudom megéri - e fogadni orvost? Sajnos már a pénz sem számít, sokszor olyan mintha egy gyárban a futószallagon feküdnénk és az exkluziv csomagolásért pénzesborítékokat dobálnánk a

3 műszakban dolgozó munkásnak.

Sikeres döntést!

2007. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!