Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarmetseg utan fajdalmas...

Csaszarmetseg utan fajdalmas behatolas?

Figyelt kérdés
10hete szultem de minden behatolas faj szexnel, es kell kis ido mig mar nem faj. Nem is vagyok szaraz mint ahogy tobben emlitik. Es csak a behatolasnal, egyebkent nem faj egesz szex alatt.
2018. szept. 1. 13:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 3 gyerekem van. Az első császármetszéssel jött a világra, és nekem ugyan ez volt a problémám, iszonyatosan fajt a behatolás elég sokáig. Pontosan nem emlékszem rá,hogy meddig. Utána volt két hüvelyi szülésem és azok után semmi fájdalmam nem volt. El fog múlni, de idő kell.
2018. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Nekem ezt a dokim mondta. Teljesen kifertőtlenítik a hüvelyt császár közben,mivel felszállna a fertőzés. Lehet,hogy nem mindenhol van így. Nyíregyházán a megyei kórházban így van.

Itt meg vérhigító nincs. Máshol meg szúrják magukat a császárosok...


Amúgy attól még,hogy másnak nem volt ( vagy nem tud róla), nem kellene kétségbe vonni az állításomat. Főorvos volt a dokim,nem mondana hülyeséget.

2018. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6 honapja csaszaroztak , 4 honapig fajt , mpst mar azt mondom elviselhetobb.... teljesen egeszseges vagyok , voltam dokinal , idovel elmulik..
2018. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12

Vérhigító sincs, de jódozzák a vaginát?! Mészárszék.

2018. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Milagros ***** válasza:
4 hete volt prog. Csaszarom. ES IGEN KIFERTOTLENITIK A HUVELYT MIELOTT METSZEST EJTENEK BIKINIVONALBAN. PONTOSAN AZERT H NE KAPJ FERTOZEST. JODDAL FERTOTLENITENEK KI, AZ AZ KI TORLIK A HUVELYT! EZEN MIT KELL CSODALKOZNI ?
2018. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!