Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora vágást ejtettek...

Mekkora vágást ejtettek gátmetszés során és hány öltéssel varrták össze? Esetleg azt is írd meg kérlek, hogy emellett volt-e szakadás, repedés kívül - belül?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem nagyon nagy repedéseim voltak.Még a hüvelyemen is.

És 49 varratom volt!

Szörnyű volt!

2010. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszek pontosan,de 3-4 öltés lehetett a gátmetszés és belül meg nagyon sok varratom volt,nagyon szétrepesztett a babám. 1 óra hosszáig varrt a doki :(
2010. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az öltések számát nem tudom, csak azt hogy kívűl-belül szakadtam és vágtak is, és majdnem 60percig stoppolt a doki. Ahhoz képest hamar rendbejöttem utána.:)
2010. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg gátvédelem lett volna, de a babám szíve lelassult, így sürgősségi metszés lett, ami kívül-belül továbbszakadt. Nem tudom, mennyire, sokáig varrták, utána vadhús kinövésem lett, hónapokig csak párnával ültem, egy év kellett, mire már nem fájt. :o(

A második babámnál minden jól ment, egy picit berepedtem a régi varrás mentén. 3 öltés volt, ez hamar gyógyult.


Sajnos ha fáradt és kimerült vagyok, esténként érzem gátamat.

Valószínűleg az intim torna jót tenne, de erre nincs kapacitásom jelenleg. :o)

2010. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4,2 kg-os fiammal oldal irányúmetszés, sok öltés, szörnyű fájdalmak, hosszadalmas gyógyulás, ülni sokáig nem tudtam, felkelni is nehéz volt. Vadhús kinövés végig a metszés mentén.

4,1 kg-os lányommal alternativ szülés, gátvédelemmel. Felületi repedés fenék irányba, amit két öltéssel megöltöttek. Azonnal tudtam ülni, nem fájt, gyorsan meggyógyult.

A 2.nál a dokim azt mondta, ha metszeni kellett volna, nem oldal irányba metszett volna hanem közép irányba, mert az jobban gyógyul és tudnak vele ülni. Már én is látom hogy igaza volt, tényleg jobb a gátvédelem, illetve a középirányú repedés/metszés

2010. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A gátvarrás fájdalmas volt?
2010. jún. 22. 11:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem pár öltés volt csak, nem szakadtam, nem repedtem. Elég hamar végeztek az összevarrással. Nem éreztem belőle semmit. Utána a varratszedésből sem éreztem semmit.
2010. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bő 3/4 órát varrt a doki, volt vágás, szakadás (kívül-belül azt hiszem), meg ami lehetett minden (hematóma, ödéma és társaik). Gyorsan jött a lányom és elég nagy volt, azt mondták ezért.

Varratok számát nem tudom.

Nem fájt, nem éreztem, jó volt az érzéstelenítés.


Amúgy az osztály réme volt az alfelem, nem vicc, akkor esett le, amikor az ügyeletes doki azt mondta: "ja, az anyuka, akinek az a nagyon csúnya gátsebe van?"

Hát köszi...

6 nap alatt gyógyult, igaz megdolgoztam érte.

Nem érzem most sem, se időre, se semmire, a szex is kiváló, talán még jobb is, mint volt.

2010. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2. vok,nekem rettenetesen fájt! Elvileg valami érzéstelenitövel locsolgatta,de semmit se ért! Teljesen szétfeszitették a hüvelyemet,hogy beférjen a méhszájhoz és a hüvelyfalhoz,borzasztó volt! Jobban fájt,mint a szülés!
2010. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mind a kétszer- 9 év különbséggel -nagy babát

((4,4 ill.4 kg) szültem hüvelyi úton.

A gátmetszés pár öltés volt csak, de belül varrta a doki a méhszájamat, hüvelymet nagyjából 1 órát.

Mind a kettőnél sok vért is veszítettem.

2010. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!