Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aranyérrel valóban nem lehet...

Aranyérrel valóban nem lehet természetes úton szülni?

Figyelt kérdés

Terhességem kezdete óta aranyérrel küszködöm, már kipróbáltam a reparon kenőcsöt, hemoridot illetve a mastu kúpot, néha egy kicsit enyhül, de folyamatosan meg van. Nem vérzik, de körben kinnt van és eléggé fájdalmas is.

Nőgyógyászhoz eddig 2x kellett mennem, /nincs fogadott dokim ls nem is lesz/ ő nem vette észre én pedig nem mondtam neki, mert eléggé kínosnak érzem erről beszélni, hisz ezzel csak nekem van bajom, a babának semmi.

Itt olvastam több helyen is, hogy nem lehet aranyérrel természetes úton szülni, én pedig nem szeretnék császárt semmiképpen, viszont aranyerem az van.

29 hetes kismama


2010. jún. 24. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem, ott az aranyér nem kizáró ok. A dokit kellene mindenképpen megkérdezned, majd megnézi, és megmondja, hogy lehet-e. Nem hiszem, hogy gond lenne belőle, de tényleg a dokival kellene megbeszélned.
2010. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi vész én is azzal szültem,természetes úton.Az erőlködéstől még jobban kijön,de max.egy kisebb műtét amivel kivágják(vagy mit csinálnak vele)és kész. Viszont a kórházban a csecsemős nővérek adnak rá valami kenőcsöt az egész szépen visszahúzza.(Kérni kell!De ne szégyelld,mert a nők többségének kijön ilyenkor,természetes dolog!)
2010. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. jún. 24. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy ez nem indok a császárra! Ilyen alapon a kismamáknak legalább a fele kapásból csaszis lenne!


Jobbulást!

2010. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem évek óta van, nem csak a terhesség miatt, és most kérdeztem meg a dokimat, azt mondta, ez nem akadálya a sima szülésnek.

Ne szégyelld magad, nekik ez olyan, mint mikor Te kérded a férjed, hogy holnap mit főzzél, inkább kérdezz, meg mutasd meg, mert ha be van gyulladva, akkor az nagyon tud fájni, (elég lesz a szülés) és nekik pedig igenis dolguk a terhesgondozás alatt, hogy ezzel is foglalkozzanak.


Amúgy ne emelgess, ne egyél túl fűszereset, inkább sok joghurt, gyümölcs, figyelj oda, hogy ne legyen kemény a kaksa:-), minden nagy-wc után langyos lemosás, megszárítás(!!!) és utána krémezés.


Jó egészséget!

33hetes km.

2010. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aranyosak vagytok :)

Persze tudom, hogy ez nekik természetes, de nekem kínos, ígyis sajnos nagyon gátlásos és zárkózott vagyok.

Boldog babavárást/babázást mindenkinek :)

2010. jún. 24. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
persze,hogy lehet,nekem a 35.héten úgy fájt ,hogy ülni is alig tudtam szülés után még jobban varázsdió krémet ajánlottak de tényleg nagyon jó volt rá
2010. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!