Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben babámnak vérömle...

Szülés közben babámnak vérömleny lett a buksiján, mennyi idő míg elmúlik?

Figyelt kérdés
26-án szültem még mindig csak nagyobodott neki úgy tudom hogy ez így normális és utána felszívódik, de ez mennyi idő? Orvos nem mondott semmit haza engedtek egyből a kórházból, én igazából csak később vettem észre a puklit, nagyon hajas baba lett.
2018. dec. 31. 22:40
 1/5 anonim válasza:
1-2 hét. Persze mérettől függ.
2018. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pici volt a kórházba itthon elég megnőtt olyan diónyi méretre nővér mondta hogy szülés közben lett egy kis vérömleny így nem is aggódtam csak egy picit zavar hogy most itthon meg növöget most nagyon vigyázok hogy ne is nagyon érjek hozzá ne hogy megnyomjam neki vagy valami majd csak 2-án jön ki a védőnőm az orvossal köszi a választ
2018. dec. 31. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Az unokatesomnak is volt. Bar o mar nagyocska volt es megutotte. Akkoriban meg en is kislany voltam es emlekszem ra hogy 3db nagy omleny volt a fejen. De akkora hogy neki le kellett szivatni. A baratnom kisbabajanak nyomtalanul felszivodott par het alatt.
2019. jan. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányom vákummal született, hátul a vákumtól lett egy nagy neki, kb csecsemő ökölnyi. Nagyon sokára múlt el, kB 3 hónap kellett neki.
2019. jan. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hónap alatt. Lassan sajnos.
2019. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!