Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A párom nagyon fiú párti. Mi...

A párom nagyon fiú párti. Mi van ha mégis kislányunk születik? Könnyen elfogadja? Változik a vélemény?

Figyelt kérdés

Előző házasságomból van 2 lnyom.Neki ez lesz az első gyermeke(közös).20 hetes vagyok,dok 50%-ra mondta,hogy kislány.Ő nagyon fiú párti,már becézgeti is.

Tehát mennyire változik meg a vélemyénye,ha mégis kislány lenne?

A szülésről esze ágában sincs lemondani,ennek én is örülök.

Ugye ott,abban aszületési pillanatban megtörik a jég nála mikor meglátja a gyerekét???


2010. jún. 30. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt vele kellene megbeszélned, itt senki sem ismeri a barátodat
2010. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az én férjem állandóan kisfiúzta az 1. babánkat. Ha rákérdeztem azt mondta mindegy, hogy fiú vagy lány, de mégis teljesen úgy vette, hogy fiú.

Aztán kiderült, hogy tényleg fiú és nagy meglepetésemre az arcára fagyott a mosoly. Mint kiderült, ő lelke mélyén lányt akart :)

Nyilván a 2. is fiú lett :D

2010. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan fura, mikor egy leendő apa kijelenti, hogy "milyen-párti", pedig a saját öcsém is ilyen (volt) :) (A férjemet kidobtam volna az ablakon, ha ilyet mond, hogy lány-párti vagy fiú-párti, neki "mindegy" volt, csak egészséges legyen.


Az öcsémre visszatérve: Le volt törve, mikor megtudta, hogy lányuk lesz. Nem akartam hinni a fülemnek, (meg a sógornőmnek, mikor először mondta). Mondta, hogy most akkor kivel fog ő focizni?


Mára meg? :)) Hát látni kéne :)))

2010. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, nehogy lefejeztessen, mert nem szültél neki trónörököst! VIII. Henrik nem teketóriázott... aztán a lánya uralkodott az országon sokáig a legnagyobb békében... bocs az offért, ez jutott eszembe, "akármi" is lesz, el lesz ájulva, ne izgulj!!!
2010. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én párom is az volt. A baba meg nem mutatta magát, így próbáltam rákészíteni, hogy mi lesz ha lány. Mondtam neki, hogy az apa-lánya szerelemnél nincs szebb, ha kislány lesz, apa lesz az isten, ha kisfiú, akkor meg anya:) Végül egyszer úgy jött haza, hogy vegyem tudomásul, ha kislány lesz, akkor onnantól nem belém lesz szerelmes, hanem a lányába:)

És kiderült, hogy fiú, azóta a fülemet rágja, hogy ugye nemsoká lesz kislány is:) Persze a fiát imádja, ott is óriási a szerelem:)

2010. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk is fiúnak indult a baba,a férjem családjában csak kisfiúk vannak,igy természetes volt,hogy Ő is csak fiút tud csinálni.19 hetesen az uhn mondták meg nekem hogy kislány.Hát.....mikor közöltem vele,arcára fagyott a mosoly,csak nézett maga elé,egy fél óráig meg sem szólalt.Teljesen megdöbbentett ,aztán kiment telefonálni az apjának,és akkor már boldogan újságolta hogy lánya lesz.Kellett az a kis idő mig feldolgozta.8 hetes a babánk,de olyan szerelmes belé,hogy néha irigykedem :-))))Ne aggódj emiatt,imádni fogja a lányát:-)))))))
2010. júl. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi mindketten inkább lányt szerettünk volna, a férjem meg különösen. Naná, hogy kisfiunk lett! Imádjuk az első pillanattól fogva, az apja szerint nincs még egy ilyen gyönyörű, okos gyerek:) Nyugodj meg, nagyon fogja szeretni, ha kislány, akkor is.
2010. júl. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is lányra számítottunk,de inkább csak azért,mert nálunk még a kutyus is lány (volt).

Aztán már lassan 2 éve fiús anyuka vagyok és imádok az lenni!

Nekem van a legédesebb kis pasim a világon!:)

Hidd el a baba nem nem számít,csak az,hogy egészséges és ti vagytok neki a világ.

2010. júl. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A férjem kezdi felfogni a tényeket,de még csak 50% az is,hogy kislány,mert a 18 hetes uh-n,a kezével dobolt a térdén,tehát a dokim nem igazán látta.

Majd jövőhéten csütörtökön mgyek uh-ra,talán oksabbak leszünk,de a lényeg,hogy makk egészséges legyen a csöppség!

Amúgy meg szerintem is ha megszületik,akkor úgysem adná oda 100 fiúért sem,vagy pont fordítva,hiszen az is a mi vérünk:)

2010. júl. 1. 08:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Az élettársam viccesen azt mondta annak idején, hogy addig megyünk UH-ra amíg azt nem mondják amit hallani szerenénk, történetesen, hogy fiú. Én lányt szerettem volna, az is lett, izgultam egy kicsit mi lesz. Hát a nagy imádat lett a vége, nem venném észre, hogy kevésbé rajongana érte mert lány. Most megint terhes vagyok, szerintem megint reménykedik a fiúban. Kicsit izgulok, hogy jobban fogjae szeretni ha a második fiú lesz esetleg...de remélem akkor sem fogja elhanyagolni a lányunkat.
2010. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!