Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma csináltak először magzatvíz...

Ma csináltak először magzatvíz vizsgálatot és nem mondom nem valami jó érzés. Tényleg minden másnap azt fogják csinálni? 2100 mondták, hogy tágultam, az még semmi. Igaz? Megtudnám én ezt gyorsítani?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt kellemes.

Nekem is azt mondták,hogy másnaponta mennem kell.De erre már nem volt szükség mert az első ilyen vizsgálat után éjjel beindult a szülés:)

Szóval nekem terminus elött 3 nappal csinálták.

Kicsit megbolygatta a doki mert éjjel elfolyt a magzatvíz és másnapra megszültem:D

Én sem a vizsgálattól tágultam de közrejátszott a szülés megindulásában.

2010. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen már hallottam,hogy sok kismamának hozzásegített a szülés megindulásában.Remélem én is így leszek mert nem jó ez a vizsgálat! :(
2010. júl. 5. 18:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bocsi,de hogyan csinálják ezt a vizsgálatot??

Köszi

2010. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Rendesen felfekszel az ágyra,ahogy eddig a vizsgálatoknál.Nekem mondták,hogy húzzam fel a kezemmel a lábaimat aztán hozták a kacsát kitágítanak vele és egy fém pálcát dugnak,helyeznek fel amibe van egy kis lámpa és azzal ellenőrzik.hogy milyen a magzatvizet,hogy tiszta-e!Kicsit kellemetlen,de a babáért ki kell bírni!:(

2010. júl. 5. 18:13
 5/10 anonim ***** válasza:
És ezt minden kismamánál megcsinálják?
2010. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Nálunk a 40. héttől másnaponta csinálják, aztán 41. héttől naponta. Nekem 12 alkalommal nézték.

Ha a kicsi nem akar még kibújni, sajnos Te nem sokat tehetsz, mert ilyenkor a szülésmegindító praktikák nem érnek semmit. Más nem tudok mondani, csak annyit, hogy türelem, olyan sok már nincs hátra.

2010. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A 40ik héttől csinálják a kismamáknál,addig amíg nem jön a baba!
2010. júl. 6. 10:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is beindult az elsőtől :) Remélem Neked is be fog .

Könnyű szülést.

2010. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már tuti nem indul be az elsőtől.Holnap már a másodikat csinálják! :(
2010. júl. 6. 14:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem négy vagy öt ilyen vizsgálat volt, de az első volt a legkellemetlenebb a többi már sokkal tűrhetőbb volt.

Kitartást!

Kívánom, hogy minél hamarabb meglegyen a baba, és könnyű szülést!

2010. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!