Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az elsö szülésem császárral...

Ha az elsö szülésem császárral volt, akkor mit lehet tenni annak érdekében, hogy a második simán menjen? Ti mit csináltatok másképpen (torna, homeos szerek stb. )?

Figyelt kérdés
Három évvel ezelött született a kisfiam császárral. Túlhordtam, s mivel a szívhangok a vége felé nem voltak mindig rendben, beindították a szülést. Mivel 13 óra (vajúdás) elteltével még mindig csak 2cm-re voltam nyitva, császármetszés lett a vége. Most újra terhes vagyok éppen félidös. Az orvos szerint megpróbálhatjuk újra a normális utat. Szerintetek mit kellene csinálnom, hogy esetleg most könnyebben menjen? Nektek milyen tapasztalaitok vannak ezen a téren?
2008. nov. 11. 15:11
 1/6 anonim válasza:
Szia! mi pontosan erre készülünk, habár még nem vok pocakos...:(de majdcsak.Én elhatároztam, hogy amit lehet, mindent megteszek, hogy sikerüljön a vbac!lesz dúlám és remélem, jó kórházba is kerülök, már a jogaimat is elolvastam erről és a végén én magam fogom kérni, hogy ihassak málnalevélteát!
2008. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

...és nekem is indították, szintén túlhordás...41. hétés én se tágultam két centinél tovább. Sajnálom, hogy nem írhattam tapasztalatot, de én nagyon drukkolok neked, és szerintem nézd meg a module.hu-t és a születés hete oldalt.remélem, ezzel is segítettem vmennyit.Sok-sok drukk és nagyon szép szülést kívánok!

én biztos izgulni fogok érted.

2008. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem kértem senkitől a málnalevél teát, hanem vettem, és ittam a 36. héttől. Négy óra alatt meg lett tőle a kisfiam, pedig első baba volt. Nem tudom, hogy az előző válaszoló, mit ért az alatt, hogy kérni fogja...

Amúgy a dokim adott kéjgázt, fájáserősítő infúziót és noshpát injekcióban (ezektől állítólag jobban tágul az ember). De azt nem tudom, hogy lehet-e csak úgy kérni őket, vagy az orvos dönti el, hogy szükségesek-e...

2008. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szia előző válaszoló! ...az biztos, hogy szólni fogok, hogy én inni fogom...tudod, ma kicsit fáradt vok, ne szedj szét.de mindent meg fogok tenni,senki nem fog megakadályozni....na igen, annak idcjén még nem tudtam róla, sajnos...mindenki elhallgatta...:( ( hát most informálódtam magam)
2008. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 41. hétre szültem császárral, azért lett így mert a tolófájásoknál hirtelen lelassult a baba szívhangja. Később kiderült, a lepény már nagyon rossz állapotban volt és ezért. Most megint babát várok, a 35. hétben vagyok, a doki szerint nincs akadálya a természetes szülésnek. Én csak annyit tudok tenni, hogy egyszerűen nem hagyom, hogy túlhordjam, akkor inkább indítsák meg a szülést. Kipróbálhatnám a málnalevél teát, ártani nem árthat, de nem hiszek benne, mert másoknak meg a sok mozgást szokták ajánlani, na én annyit mozogtam az első terhességem alatt (is) mint egy nem várandós nő kb. 1 hét alatt, aztán mégse volt olyan hú de rövid a vajúdási szakasz... Kívánom, hogy neked is sikerüljön a természetes szülés! :)
2008. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a bíztató szavakat! Egy kicsit bevallom vegyes érzésekkel vagyok tele, de még van 19 hetem... A málnalevél teát biztosan ki fogom próbálni!
2008. nov. 12. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!