Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 hetes + 1 napos vagyok....

40 hetes + 1 napos vagyok. Normális, hogy pisilés után fáj a hasam? A jobb kezem már nem érzem annyira zsibbad és a bokám szinte már el is tűnt. Ezek normálisak? Semmi előjel arra, hogy a picike jönni szeretne!

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem nem voltak ilyen tüneteim. ez lehet magas vérnyomás miatt is, más oka is lehet, főleg a kézzsibbadás nem túl jó... Hívd fel mindenképpen a dokidat, ne halogasd vagy menj be a kórházba!
2010. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hasfájás szerintem nem normális, kérdezz rá a dokitól. Szegénykém, túlhordod a picidet. Biztos nagyon jól érzi magát odabenn. A zsibbadás se normális, hallottam itt egy lánytól, hogy 14. héttől kezdve használhatatlan a keze, annyira zsibbad, mindenki azt tanácsolta neki, hogy menjen el dokihoz, mert ha ez folyamatos, akkor valami nagyon nincs rendben. Aztán nem tudom mi lett vele, remélem ő is jól van. A boka dagadáson szinte mindenki átesik:( Én még szerencsére nem. Az én terhességem nagon jó, szerencsém van, elviselhető tüneteim vannak. Kitartást, könnyű szülést kívánok, és remélem most már hamarosan kibújik a kisbabád:D

35 hetes km

2010. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindketten aranyosak vagytok!Azt mondták azért zsibbad a kezem ,mert telek fel vízzel és dagadok is.Igen túlhordom a picikémet,mert nem akar kijönni.Úgy gondolja jobb bent mint kint! :) Nekem sem volt annyira vészes a terhességem,inkább a vége felé jön,jött minden!Jó baba várást mindenkinek!
2010. júl. 6. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!