Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A terhesség hányadik hetétől...

A terhesség hányadik hetétől "veszélyes" a spermium? A spermium hányadik héttől indíthatja meg a szülést?

Figyelt kérdés
2007. dec. 7. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, nem a spermium a veszélyes, hanem a sex közbeni lökések, ezek az utolsó harmadban indíthatják meg a szülést.
2007. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ondó a prosztaglandin nevű hormon természetes forrása melyet a kórházba a szülés mesterséges meginditásához is használnak. De ilyen csak akkor következik be ha már eljött az idő a születésre addig nem. Tulhordásnál ajánlják a szertkezést mint természetes megindító.
2007. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem a spermium indítja meg a szülést, hanem az orgazmus okozta méhösszehúzódás.
2007. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem indul meg tőle a szülés. Végig lehet szexelni, ha az orvos nem tiltja.
2007. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mi amikor terhes voltam a férjem nem engedte belém a 26.héttől kezdve.aztán a39.hét 1 napján belémengedte és 4 óra múlva már megvolt a babám.a doki ki volt akadva hogy milyen gyorsan tágultam.:)
2007. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vitatkoznék azzal, aki szerint a lökések, illetve az orgazmus a szülés beindítója. Biztos, hogy hozzá járulhat, de személyes tapasztalatom szerint nem okoz semmit. A 37. hét végéig teljesen normális szexuális életet éltünk a férjemmel. Onnantól kezdve nem engedte belém a spermát a szex végén,és előfordult,hogy egyedül is volt orgazmusom, ha éppen nem volt "kéznél", vagy nem volt kedve, és semmit nem váltott ki. Fájdalmatlan méhkeményedésem volt néhány percig, ami az utolsó 6 hétben teljesen normális. A 40. hét közepén belém engedte, és 8 órán át voltak egyre gyengülő 8-20 perces fájásaim, amik csak mozgásra enyhültek. Azt hittem megszülök, de elmúlt. A 40. hét végén egy újabb akcióra megismétlődött, de megint elmúlt, viszont a babó majdnem teljesen leereszkedett ettől a két alkalomtól. Utána úgy csináltuk, hogy nem élvezett belém, még elég vadnak is mondhatom (voltak "lökések") de semmi reakció nem volt, édesdeden aludtam végig az éjszakát. Azt hiszem, ez elég bizonyíték.
2008. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!