Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valakinek tapasztalata,...

Van valakinek tapasztalata, vagy halott valaki valamit arról, hogy hogy bánnak azzal a kismamával szülésnél akinek nincs fogadott orvosa? (szegedi Női klinikán? )

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ott szültem, nekem volt orvosom. A szülésznő ügyeletes volt, végtelen kedves volt velem végig.

De hallottam olyat is a szobatársaimtól hogy az egyik kismamának nem volt fogadott dokija és több mint 20 órát vajúdott, le sem tojták, hogy mi van vele. :(

2010. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nálunk fordítva szokott lenni!HA valakinek fogadott orvosa van nem foglalkoznak vele kicsit sem,majd ha megjött az orvosa!!!Ha pedig nincs,akkor kötelességük az ügyeletes dolgozóknak bemenni hozzád,ezért fizetik az ügyeleti díjat!Bár én nem ott lakom,de itt Nyh...vannak kedves és rettentően mogorva,ördögi ápolók,csecsemősök,orvosok!A szülésznők valahogy mindenhol kedvesek...és mégis az orvosokat becsülik jobban...pedig az csak vág és összevarr!Az izzadós melót a szülész végzi!Bár nem ide tartozik,de inkább szülésznőt fogadnék...1:mert olcsóbban végezné...2:mondtam,ő csinálja a nehezebb melót!3:ezerszer kedvesebbek! :D
2010. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is Szegeden szültem, fogadott orvos és fogadott szülésznő nélkül.

Velem mindenki nagyon rendes és kedves volt, semmilyen hátrányt nem éreztem a szülésnél. Kicsit fura volt, amikor műszakváltás volt és több orvos is járt bent nálam, de engem ez nem zavart annyira.

Egyetlen hátránya az volt, hogy amikor hazaengedtek, órákig vadásztak nekem valakit, aki megvizsgál és hazabocsájt.

Ettől eltekintve minden rendben volt. A második babát is fogadott doki nélkül szülöm majd, ha odakerül a sor.

:)

2010. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt fogadott orvosom Fehérváron, de ügyeletben én csak fiatal orvosokat láttam, persze nem tudom, hogy ilyenkor ők is vezetik e le a szüléseket azoknál, akiknek nincs fogadott orvosuk. Nagyon lelkesek és segítőkészek voltak, de az én ízlésemhez tapasztalatlanok és olyan vészhelyzetes ugribugri rezidensnek tűntek. És hát azért az alatt a rövidke idő alatt is amit ott töltöttem bele bele szaladtak apróbb hibákba (meg kicsit nagyobbakba is). Nem beszélve arról, hogy szülés után felvonult a főorvosi brigád és áttekintették a színteret és varratot cseréltettek meg stb

Úgyhogy én nem bántam meg hogy fogadott orvosom volt.

2010. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos nem lettem nyugodtabb! Nekem az előző szülésemnél volt fogadott dokim! De most annyira el szált vele a ló hogy

egy havi fizetés nem lenne neki elég!!:(

Ezért gondolkodom azon hogy nem fogadok orvost! Tudom én azt a pénzt másra is költeni!

2010. júl. 9. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!