Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen indokai lehetnek a...

Milyen indokai lehetnek a programozott császárnak? Neked miért volt és mikor derült ki, hogy az lesz?

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Volt két császárom, a 3. terhesség elején megmondta a doki, hogy programozott császárra készüljek.
2019. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az első gyermeknél is programozott volt, mivel egészségügyi okokból nem szülhettem hüvelyi úton (csípőficam és gerincfejlődési rendellenesség miatt). Nekem már vajúdnom sem szabadott, mert közben elmozdul a medence a tágulásnál és nekem az akár bénulással is járhatott volna.

A másodiknál is értelemszerűen programozott császár volt, ugyanazon indokok miatt.

2019. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Első császár miatt lesz az a második.
2019. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Vérhigítot szúrtam, ezért csak így lehetett.
2019. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Az első hüvelyi volt, örültem neki nagyon.

A második császár lesz,mert közben volt egy balesetem,s eltört az utolsó gerinccsigolyám, így kizárt az ujabb spontán szülés,mert sajnos lebénulhatok kőzbe.

Program császár lesz.

2019. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
A baba fejkörmérete akkora volt (normális tartomány maximuma), hogy az orvosom nem tanácsolta a hüvelyi szülést. Túl nagy kockázata lett volna annak, hogy maradandó vagy nagyon nehezen gyógyuló sérüléseket, szervsüllyedést szenvedek el, ezért belementem. 40+0 napon döntöttünk így, mert jele se volt, hogy indulni akarna a baba, semmi tágulás, semmi jósló...
2019. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Harántfekvés

38 hetes uh-n derült ki, be is fektettek azonnal, és rá 4 napra megcsináltáka császárt 38+5 hetesen.

2019. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Végig magas vérnyomásom volt senki se említette a császárt. 38.heten beküldött a doktornő hogy mostmar figyeljenek. Reggel fél 8ra bementem felvették az adatokat, megvizsgáltak majd egy órára rámkötötték az oxitocint utána a szobámba küldtek, hogy majd fél 12kor menjek be bevenni a vérnyomáscsökkentőt. Elmentem bevenni és közölték hogy császár lesz. 12:25-kor kint volt a lanyom :)
2019. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első terhességem nem császárnak indult, de az lett, mert nem illeszkedett be a babám a szülőcsatornába.

A következő terhessége(i)m viszont már biztosan program császárral végződnek majd, mert időközben olyan nőgyógyászati műtétem volt, ami kizárja a természetes szülést.

2019. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első császár lett, mert kiszakadt a magzatburok, nem indult be a szülés, és a baba feje nem ékelődött be. Második terhességemnél viszont már mondta a dokim, hogy ne kockáztassunk, a heg miatt nem kaphatok oxitocint sem. Ha nem indul be a kiírt időpontig magától a szülés akkor programcsászár lesz.
2019. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!