Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ki milyen tápszert használ/has...

Ki milyen tápszert használ/használt 3 hetes babájának?

Figyelt kérdés
Aki esetleg Beba expert pro-ról váltott neki is feltűnt, higy a Beba tápszertől 3 óránként éhes és mintha nem laktatná?

2021. jan. 16. 07:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1. hónapban kb óránként-másfél óránként éhes volt a lányom:D

2-3. hónapban már lecsökkent 2 óránkéntira:D

További 3 hónapban is 2-2,5 óránként evett.

Na és utána, fél éves korában állt be a stabil 3 óra :DD

10 hónap már 4 is megvolt :DDD


Nyugi, semmi baja a picidnek, ha jól fejlődik, akkor mindegy, hogy hány óránként kér.

Annyit mondott nekünk a gyerekdoki, ha nem kelne magától valami miatt, vagy csak ritkán, akkor 3-4 óránként kelteni kell enni, 4-nél tovább ne is várjunk, szóval a 3 tök jó:)

2021. jan. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

3 óránként kell ennieegy ekkora babának, ezt te nem tudtad???

Vagyis, hogy kell, ez hülyeség.. ez az átlag. Én sosem néztem az órát, mikor éhes volt akkor adtam neki. Ez volt hogy 2, volt hogy 3 óránként. Az, hogy 4 órát kibírjon, méf pár hónap.

2021. jan. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Eddig 4-5 óra is volt este amikor egy nagyobb alvásideje volt, most lecsökkent 3 órára megint... de ez biztos a tápszer... de tudtam csak fura hogy eddig más volt a rutinunk
2021. jan. 17. 06:30
 14/15 anonim ***** válasza:
A rutin még jó sokszor fog változni. Én mindig figyelem a babám jelzéseit és ahhoz igazodom. Így sírásmentes, jókedvű napjaink vannak. 3. vagyok.
2021. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Gondolom első baba. 3 hetesen semmilyen rutint ne várj, ilyenkor még hetente változnak, sőt egyik nap ilyen, másik olyan. Egyre többet fog fennt lenni, nem fog egész nap csak ennyi-aludni-enni-aludni... Az, hogy eddig többet aludt, azért mert épp hogy megszületett, hozzá kell szoknia a kinti élethez, ami egyenlő azzal, hogy többet fog fennt lenni, s gyakrabban kér enni is. Nem a tápszer a bűnös! Egy baba ilyen. Ezt fogadd el, nem kell kísérletezni, bevált a Beba ha nem fáj tőle a pocak, megeszi szépen. Lehet mástfajtától egész nap ordítana.. 3 óránkénti evés.. ha nálunk lett volna ilyen. Most 8 hónapos, most van az, hogy 3-4 óránként eszik. Vagy szopizik, vagy rendes kaja már. Eddig 1-2 óránként! Beszélj a védőnőddel, ha itt senkinek nem hiszel. Ne azt nézzd eddig mi volt. Ha így folytatod, lassan éheztetni is fogod, mert nem akarsz neki gyakrabban adni? Ez nem így működik, a baba jelez, ha éhez, óránként akár.

És gondolom ez után jön majd az a kérdésed, hogy nem annyit eszik amennyi a dobozra van írva. Előre meg is válaszolom, a baba nem olvasta a dobozt, nem tudja mi az úgymond előírás, nem is foglalkozik vele, jelez ha éhes, annyit eszik amennyi jól esik, vagy kevesebbet, de van olyan aki sokkal többet mint ami le van írva.. Vagy sokszor keveset (az enyém ilyen), és ezzel nem tudsz mit csinálni, ne tömd tele, mert csak hányás, bukás, hasfájás lesz.

És írtam már, de hallgass a babádra!! Ne másra, ne a dobozra, ne az időre!

2021. jan. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!