Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogyan tudom "átszoktatni" a...

Hogyan tudom "átszoktatni" a tápszerre?

Figyelt kérdés
Eddig anyatejes volt, de nagyon megcsappant a tejem, most 6 hónapos, kb 2 hete kezdett kóstolgatni. Próbáltam tápszerből a Beba optipro 2-t, Beba expert pro HA 2-t, most a Milumil komfortot. A Bebátol nagyon székrekedése lett, pedig egy nap max 50 ml ment le neki, kicsit fintorogva. Most a Milumilt kaptuk, ez elvileg nem fogja meg a hasát, de csak nyammog, fintorog, grimaszol rá, 5-10 ml megy le. Rendes ételt ugye nem igazán eszik még, tejem szinte semmi, tápszer nem kell neki... Ilyenkor mi van? Hogyan adjam neki? Vizet iszik, azt szereti. Na de nem lehet vízzel jól lakni..

2021. jan. 21. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Végig kell próbálgatni a tápszereket, valamelyik csak bejön. Sajnos oltári nagy pazarlás, az biztos, de ennie kell.
2021. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egészséges, akkor ha éhes, enni fog. Lehet hogy a tápszert tényleg nem annyira szereti, figyeld meg, hátha haladna gyorsabban a rendes ételekkel.

Ha nagyon lassul a gyarapodása kérdezz majd rá az orvosnál, hogy ajánlja e a tejpepeket.

2021. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Szia, a Milumil komfort az kesernyés és szekrekedesre van- gondolom ezért kaptatok. Valószínű azért nem ízlik neki. A kisfiamnak a Beba ha supreme és a sima milumil (talán most optipro néven fut?) jött be. Igazából a milumil volt a legjobb és az csak 900 Ft ha felirjak.
2021. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Probald Milumilt, aznen babam 80%ban anyatejes, de olykor potolni kell, foleg este vacsihoz. Milumil HA optima t eszik es szereti.
2021. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kipróbálok még párat akkor.

De mit csináljak ezekkel amik már vannak?

2021. jan. 21. 13:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Én HA tápszert nem ajánlanék nektek, mert az keserű egy kicsit, anyatej után nem hiszem hogy elfogadná.
2021. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, vagy keverd majd bele főzelékbe.
2021. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Banános tejpép?
2021. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Vettem sima milumilt, ez sem tetszik neki. Most már 4 doboz tápszer van itthon :D

Tejpépeket próbálom legközelebb.

2021. jan. 23. 16:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy megcsappant a tejed? Nem csak a 6 hónaposan bekövetkező növekedési ugrás miatt szopna többet a kisbabád? Mert ahhoz alkalmazkodik a mell pár nap alatt!
2021. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!