Hogyan kell alkalmazni a tejpépet?

Figyelt kérdés
4 hos,lassan 5 hónapos babám,100% tapszeres. Így,mi már elkezdtük a h.t-t. eddig gyümölcsöket,és zöldségeket kapott (üvegeset). Ma vettem neki Milupa 4+ hós tejpépet,csak azt nem tudom,hogy melyik napszakban és hogyan ajánlott neki adni,illetve azon kívül kell-e neki vmi,miután azt megette? Tepszerbol 125 ml-t eszik. Bocsi a hülye kérdésért,de nem vagyok tisztában vele.
2021. máj. 10. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gyümölcsöt keverek a tejpépbe és uzsonnára adom. Nem adok utána mást, de a kislányom már 8 hónapos, kiváltottuk már a tízórait és az uzsonnát.
2021. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én tízóraira vagy uzsonnára adom. Általában magában (ha ízesített), vagy gyümölccsel. Legnagyobb kedvenc banánnal.

Én sem adok mellé mást.

2021. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vaníliás ízű. Még annyi, hogy ugyanannyi kell mennyiségre,mint tápszer?
2021. máj. 10. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, h idepofatlankodok, nalunk is aktualis a kerdes, a heten akarom kiprobalni a bananos es vanilias tejpepet. Aki irta, hogy gyumolcsot rak bele, milyen formaban? Nyerset vagy paroltat vagy hogy kell elkepzelni? Hulye vagyok ebbol en is, elso baba
2021. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én üveges gyümölcspürét szoktam belerakni, a kislányom azokat szereti főleg. Szoktam még össztörni banánt vagy meggyet megfőzök, lehúzom a héját, összturmixolom amennyire tudom és azt teszem bele.
2021. máj. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pároltat szoktam leturmixolva, vagy banánt összetörve.

Úgy készítem, hogy kb 1dl vizet felmelegítek, bele teszek kb 5-6 kanál port (a tápszeres kimérő kanalat szoktam használni), összekeverem, kicsit hagyom állni, hogy megduzzadjon és ha jó az állaga, akkor mehet bele a gyümölcs, vagy pedig natúran lehet adni a babának.

2021. máj. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Koszonom szepen. Ma kiprobaltam a rizskasaba rakni almapuret, de csak 3 falatot fogadott el belole, aztan szajzar. Pedig a natur rizskasabol mar siman megevett 6-7 kanallal is. Mondjuk kostoltam az almat, nem volt valami edes 😑 Koszi a valaszokat, 4-es voltam.
2021. máj. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!