Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kinek milyen tápszer vált be...

Kinek milyen tápszer vált be hasfájós és nem kakiló babáknál?

Figyelt kérdés

Már a korházban kapott Hipp Bio combiotik tejet(pre),azt a pici palackosat ami már előre el van készítve,ezt adták neki mivel semmi tejem nem volt,itthol peddig kapott Hipp HaPre combiotikot(nem találtunk simát,amilyet kapott a korházban) ugyan ilyen palackosat,aztán már mindenfelől kihordtuk és nem találtunk már így vettünk ugyan olyat mint amit kapott a korházban csak porban.

A lényeg az,hogy a korházban még kakilt,ahogy hazajöttünk már nem és a doktornő irt kuppot,ezzel tudott.Aztán mikor váltottunk tejporra tudott magától is kakilni minden reggel kb 3.5hétig.Most az a gond megint,hogy nem kakil.3 napig huztam neki,hogy ne adjak kuppot és várjam ki mikor kakil,de nem kakilt így adtam mert már kínozta.

A doktornő azt mondta minden nap egy kup nem kakilásnál de félek megszokja,gondoltam hogy tejport kellene változtatni,de hát eddig volt kaki tőle.Sokat pisil amúgy,nem tudom ha ez számit.Pukira peddig espumisant kap már egy hete,ez úgy látszik be válik,már ebből is próbaltunk párat,6hetes a pici.


2021. júl. 2. 11:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki el olvassa,hosszú lett.
2021. júl. 2. 11:16
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Ahelyett, hogy teletömöd ilyen olyan szerrel, tornáztasd minél többször, es masszírozd a pocakját. Neten vannak jó pocaktornák, babamasszázsok, es ezeket még a mozgásfejlődés is meg fogja köszönni.
2021. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minden pelenkázásnál tornáztatva van !!!
2021. júl. 2. 11:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Milumil komfort 1 et ette a kislányom

Nem volt kaki gond soha

2021. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A novalac IT és novalac AT felváltva, nálunk minden problémát megoldott :)
2021. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Novalac AC (napi 1x Novalac IT) vált be nálunk is.
2021. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk székrekedésre a Humana Expert GI vált be. Hasfájásra pedig szintén az Espumisan.


Kedves kettes, a torna és a masszázs nem minden babánál válik be. A fiamnál se ért semmit.

2021. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!