Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ki kell váltanom a reggeli...

Ki kell váltanom a reggeli szoptatást, ilyenkor tápszerre cseréljük v tejitalra? Tejterméket a héten kezdem bevezetni.

Figyelt kérdés
9 hós
2021. júl. 25. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Tejital 1 éves kor felett szoktak adni.
2021. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális ételre?
2021. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Reggelire 😃

Parizer, virsli, kenőmájas, pékcucc, stb...


Fiam 8 hós kora óta ilyeneket reggelizik, tejitalt és társait sosem kapott.

2021. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A lányom még aktívan szopizik, pépeset eszik csak, reflux miatt a hozzátáplálást késve kezdtük, tehát kenyér kenőmájas, darabos ételek egyelőre nem játszanak. Tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora van kiváltva, reggelire még folyékonyat adnék (illetve a párom) ha megoldható.
2021. júl. 25. 12:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor darabosat nem is eszik? Miért jó a refluxnak, ha folyékonyat eszik?

Csak mert én is refluxos vagyok, a lányom is, de nem vettük észre, hogy a folyékony étel segítene rajta... Sőt!

2021. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is refluxos voltam, valóban lefekvés előtt nem ajánlatos folyadékot inni. Hozzátáplálásnál vagy javít a helyzeten a szilárd étel vagy ront az hogy az anyatejen kívül elkezd a baba olyan egyéb ételeket enni, amik savasítják és ezáltal még többet bukik.

Darabosat nem eszik, de a zöldségekből már nagyon sokféle pürét igen.

2021. júl. 25. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is képes darabosat enni? Arc és szájizmait nézetted már, hogy miért nem tud 9 hónaposan darabosat enni?
2021. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiam is és én is refluxosak vagyunk... pont ezert kapja a parizert, felvágottat stb... 9hósan a tej is bőven be volt vezetve.

6hósan már pürét nem is kapott, hanem darabosat.

10hós korára az összes étkezest kiváltottuk...


3as voltam

2021. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 miluklub oldalan nezem h teljesen normalis ha 9hosan 3etkezes van pepessel kivaltva es a tobbi anyatej/tapszer. Emlekeim szerint 9hosan ugyanitt tartott a masik 2 gyerkocom is, de ezt a ragast megkerdezem vkitol, koszi!
2021. júl. 25. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!