Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres anyukák, Akik...

Tápszeres anyukák, Akik használtak Beba expert pro Ha Start tapszert?

Figyelt kérdés

80%ban még anyatejes a babám de nagyon megy el a tejem sajnos így pótolnom kell a gyarapodas is kevesebb lett, 12 hetes. Nem ismerem a tápszereket gyerekorvos ezt ajánlotta. Este vacsira kap 160 ml és néha kiegészítéskènt reggel 30-60 ml-t. Lehetséges,hogy a tápszertől ennyire nagyon levegős a kisfiam hasa? Mert feltűnően sokat pukizik, sajnos felkelti a pukizás is a napközbeni alvásából, nem sír , picit forgolódik néha tekeri magát aztán jön 2-3-4 puki és vissza is alszik van hogy egy alvásba 4-5 ször is felkel es mozgolódik mire jön a puki. Most 2 napja éjszaka is nyüszög forgolódik és pukizik sokat, aztan vissza alszik nem sír sokaszor szeme is csukva van csak én kelek miatta sokat! Eddig csak akkor kelt éjszaka ha éhes most 2 napja éjféltől 2 órat sokat forgolódik nyüszög. Büdibb lett a kakija is. 1 hónapja kapja ezt a tapszert de először nagyon keveset pótoltam 30 ml vagy 60 ml egy nap most 1 hete sokkal többet meg 160 ml egy nap vagy nèha picit több és mintha azóta lenne ez a szelesség a hasában, okozhat ilyet ez a tapszer?

Vagy arra is gondoltam, hogy mostanában több tejtermèket joghurt kakaó ettem de mint laktózmenteset, hogy esetleg attól...?

Kicsit tanácstalan vagyok. Eddig is kicsit szeles volt de nem kelt fel ez miatt alváskor lerendezte szopizás közbe.

Ez a tápszer csak tejfehérje mentes ? Mert azt olvastam rajta,hogy tejcukor van benne.


2021. aug. 22. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Milumil HA Prosyneot adtam neki, az kicsit jobban bevált mint a Beba. Bebatól ilyen sötétzöld is lett a kakija amúgy. Ez életkori dolog sajnos, legtöbb baba megszenved a pukizással. Sokaknak bejön a szélcső, meg a cseppek amiket lehet nekik adni hasfájásra, illetve vannak azok a probiotikus cuccok mint a Biogaia, ezt a patikustól kérdezd meg mit ajánl.
2021. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is kezdetben ezeket írták fel,de váltottam Humana Babyfit tápszerre.

Attól nem volt ilyen gondom,nekem tornáztatni kellett kicsit a Bebával mindig,hogy kijöjjön a sok puki.

2021. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!