Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mikor váltottad le az AR...

Mikor váltottad le az AR tápszert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdés azokhoz szól akik AR tápszerrel táplálják/táplálták a babájukat. A doki nagyon erőltette már 6hós korában, hogy váltsunk rendesre kisfiam bukott így nagy nehezen felírta neki az AR-t. Azóta kisfiam már 8 hónapos veszem az AR tápszert, doki már nem írja fel. Az volna a kérdésem, hogy ti mikor váltotattok rendesre? Bukott még utána a rendestől? Vagy könnyen átállt a baba poci? 😀Kösziiii ha válaszolsz


2021. nov. 4. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi pont most kaptunk olyant. Beba startot evett de azt ugye 1 éves kora után már nem írhatják fel így Milumil Ar Optimát kap,mert azt 3 éves korig felírják. 900 gr/1200 Ft. Egyébként bírja, megissza de nagyon gyorsan leülepszik és a végén már szenved vele, mert sűrű. A Beba olyan könnyen oldódott. 😔
2021. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jah és ő nem bukós baba. 1 voltam
2021. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1 évesen.
2021. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért adsz AR tápot ha nem bukós? 😯
2021. nov. 4. 17:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert azt írta fel a doki tápszerváltásnál.
2021. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát elég szomorú.. mert pl okoz székrekedést is.

Nekünk azért volt egy év, mert azt mondta a dokink hogy utána már nem támogatott. Megvehetjük vna amúgy teljes áron de mondta h próbáljunk ki mást. Lactogen harmonyt egész pontosan. Kicsit bukott eleinte de aztán nem.

2021. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom. Csak amikor kiváltottam akkor láttam, hogy ilyen de majd pár nap múlva megyek a védőnőhöz és rákérdezek nála, hogy mit gondol a dologról. Úgy látom, hogy kakival nincs gond. Csak tudod ki vagyok én, hogy felülbíráljam azt, amit egy doki mond?
2021. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát őszintén leszek hozzád, nekünk az első gyerekorvosunk egy idióta volt. Tényleg én is így voltam vele, hogy ki vagyok én.. aztán rá kellett jönnöm, hogy a 70+-os nenike ha így folytatjuk kinyirja a kolykeim..


Elcseszte a szoptatásomat a szar tanácsaival. Én hülye meg bevettem... Aztán ezt az ar tápszert erőltette, majd amikor már szorulasos lett a gyerek azt mondta szelcsovezzem. EGY éves korig szelcsovel kakilt csak a gyerekem. Most mar 5 éves de még mindig állandó kakibajai vannak. Mikor mi.. szorulas.. vagy éppen visszatartja.

Aztán tavaly elkapta a gyerek a covidot, majd felulfertozodott. Minderre mindenféle vény nélküli koptetot meg vitamint adott. Amikor már közel 4 hónapja kohogott akkor jött a homeopatiaval. Azt hittem dobok egy hátast. Az volt az utolsó csepp, azt mondtam, hogy köszi nem. Azóta van egy normális orvosunk. Bármit lehet kérdezni tőle. Elmondja mit miért tesz megbeszeljuk, hogy mi szeretnénk-e ezt vagy sem. Szóval. Nem kell bejön követni őket sem.

2021. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vakon*
2021. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi kb másfél éves koráig AR-t adtunk neki. Eleinte nagyon bukós volt, szépen lassan szűnt meg.
2021. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!