Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A cumisüveg melegítőben lehet...

A cumisüveg melegítőben lehet hagyni a kész tápszert?

Figyelt kérdés
Ugye az van a dobozokon h 2 óraig all csak el, de anyum azt mondja, hogy ha folyton melegítve van, szerinte nyugodtan csináljam meg benne este és éjjel adjam úgy a tápszert, mivel h mi is így kaptuk 20-on éve. Ti h csináljátok? Csak a vizet lehet benne melegen tartani vagy pár órát a kész tápszert is?
2021. nov. 10. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mindig frissen készítve adtam
2021. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Én nem hagynám benne több órára de persze ettől függetlenül nem mondom, hogy nem lehet. Egyébként én a legegyszerűbb módon csinálom. Minden nap forralok egy kancsó vizet, amit szépen visszahűtök. Ha éhes a picúr csak kiöntöm a cumisüvegbe, bedobom a mikróba, aztán ha meleg akkor belekanalazom a tápszert. Úgy cakk-pakk 1 perc az egész az elejétől a végéig.
2021. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig frissen készítettem.

Nem ez volt a kedvenc időszakom, elég sok idő, mire a cumisüveg melegítő végez..

nem tudom már mikortól használtam mikrót, de ez is elég megosztó, valaki már az elején is mikrózza.

2021. nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kipróbáltam. Hát baromi fura szaga lett benne. Egyébként sima tehén tejet is tettem bele. Az is olyan büdös lett.

Szóval a cumisüvegbe beleteszem a port, egy másikba vizet. Ez megy a melegítőbe. Éjszaka csak ráöntöm a poera a meleg vizet összerázom és odaadom.

Nekem még 2x esznek éjjel az ikrek. Már 1 éve így csinálom. Ez vált be nálunk

2021. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Én előre elkészítek egy nagyobb adag tápszert, beteszem a hűtőbe és mikróban melegítem. A kórházban mondták, hogy nyugodtan el lehet készíteni egy nagyobb adagot belőle, csak 24 órán belül használjam fel. Ott is így csinálják. De ha ott nem mondták volna ezt, akkor magamtól nem mertem volna előre elkészíteni, pont azért, mert a dobozon is az van, hogy frissen kell csinálni.
2021. nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2 órát lehet állni hagyni szobahőmérsékleten, ha az max 22 fokot jelent és előtte nem ivott bele a baba.

Én úgy csináltam, hogy vizet mikróztam, majd ebbe bele a por és kész. De a kórházban nekem is azt mondták, hogy el lehet készíteni hidegen előre, hűtőbe tenni és megmikrózni rövid ideig amikor kell.

2021. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is így csinálom, ahogy Ti, főleg úgy ahogy a 2-es. Csak éjjel kint alszik a férjem és rossz hogy felkeltem a mikróval.
2021. nov. 10. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mert nem szobahőmérsékleten tartja és kb. 20 fokos szobában értelmezhető a 2 óráig eláll. Nyári hőségben sem bírja addig, fél óra múlva kuka.
2021. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!