Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik 2es tápszer hasonlít...

Melyik 2es tápszer hasonlít ízre legjobban az anyatejre?

Figyelt kérdés
Beba ha start 1 ettünk váltottunk optipro 2 re de ebből is csak nyammog. Amíg szoptattam meg fejtem, abból akármennyit megtudott inni ... de a tapszerbol nem. Meg ha nem is eszik 3 órát akkor is max 100at eszik meg. 6 honaposak vagyunk
2021. nov. 26. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kizárólag a Milupa termékeket volt hajlandó elfogadni. A saját ízlésének megfelelőt kell megtalálnotok, sajnos ez csak próbálgatással megy.
2021. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Miért írsz néhol többes számban (Beba ha start 1 ettünk, 6 honaposak vagyunk) néha megy egyes számban (nyammog, nem is eszik, 100at eszik meg)?

Most akkor ti vagy ő?

2021. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
2-es Ez a többesszám eleve gáz.
2021. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Nekem az volt a kedvencem, amikor még a szülésről is többes számban beszélt egy kérdező. Szülünk vagy császározva leszünk.🤦‍♀️
2021. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
3. Igen, azért kérdezem.
2021. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!