Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Aki azért tápszerezett mert...

Aki azért tápszerezett mert nem akart szoptatni, az már a kórházba is vitt tápszert? Mikor vettétek meg?

Figyelt kérdés

Milyen tápszert vettetek és ez bevált, vagy váltani kellett?


Úgy hallottam lehet kérni a kórházban tápszert, és nem engedik, hogy én vigyem. Ez hogyan zajlik? Pesti uzsoki kórház


2021. nov. 30. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Bár Én az első babámat nem 'nem akartam', hanem nem tudtam szoptatni.

PIC-en volt, ott Milumil Prosyneo HA Startot kapott, ez annyira bevált, hogy 1 éves koráig ezt kapta, így most a másodiknál fixen ezt viszek magammal, hátha :)


Egyébként nálunk (megyeszékhely) nem szeretnek és nem is adnak tápszert pótlásnak, csak ha már minden kötél szakad. Én pont ezért fogok magammal tápszert, babavizet és cumisüveget is vinni, hogyha minden kötél szakad, meg tudjam Én etetni a babámat. :)

2021. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kórházfüggő. Az orvost kell erről megkérdezni, ha nem akarsz szoptatni tejapasztó gyógyszert ír fel, akkor úgyis elmondja hogy ott mi a szokás.
2021. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
Miért nem akarsz szoptatni?
2021. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk ilyenkor nem tápszereznek a csecsemősök, hanem kisüvegben anyatejet kapnak.

Persze nem a tiédet,fagyasztott anyatejet.

Mondjuk furán is néznek az anyukára. Az más, hogy nem indul meg a tejed abban a 3-4 napban amit benn töltötök akkor egyértelmű, hogy kap pótlástként a baba anyatejet.

Nem értelek de te tudod. Sokkal jobb és egyszerűbb neked is.

2021. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!