Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogy csináljátok, ha pótolni...

Hogy csináljátok, ha pótolni kell?

Figyelt kérdés

Előre bekészítitek a tápszert, vagy szoptatás után készítitek el?


Az előre elkészítést pocséklásnak érzem mert nem biztos hogy szükség lesz rá, viszont azt nem tudom elképzelni, hogy megszakítsuk az etetést, amíg kimegyek elkészíteni a tápszert. Ráadásul bennem van a félsz, hogy addig visszajön a tej, és elkezd fulladni.

Ti hogy csináljátok?



2021. dec. 8. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha x idő után is csak nyűglődött a mellen akkor menten el csinálni tápszert
2021. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan nem emlékszem, de valahogy úgy hogy felforraltam 20-20 percet szopizott egyik és másik mellemen is egymás után, azt hiszem kb 20 perc kellett a forralt víznek hogy kihűljön 40 fokosra ha kiöntöttük a cumisüveg aljába és egy hőálló üvegedénybe tettük úgy hogy alá hideg vizet öntöttünk a csapból, így a 2.szopizás végére pont ki kellett csak szaladnom a konyhába, addig vagy magamra kötöttem a Picit vagy be a kis ágyba a zenélőt fölötte felhúztam, kint gyorsan homloklázmérővel csekkoltam a 40 fokot vagy picit kevesebb is lehetett és bele az üveg aljába tápszert, gyorsan rátettem a tetejét összeráztam ês ihatta is. Nagyon hamar el is tudott így aludni utána, és végre tudott pihenni többet egyhuzamban.

Amikor több idő telt el a pótlásig csak sírt és non stop 12 órát szopizott, pedig rendszeresen ittam sokat, fejtem stb, nálunk ez anyai ágon mindenkinél így volt.

Kitartást!

Ha nagyon így problémás a dolog,elvileg vannak cumisüveg melegítők, de mi azt valahogy nem tudtuk jól kihasználni, ez a kihűtéses módszer viszont bevált.

2021. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!