Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 3hos.mulott a babám és most...

3hos.mulott a babám és most olyan időszaka van hogy nem akarja megenni a tejet. 120mlt eszik 2oránként,probáltam 150mlt hogy tovább birja de nem akarja.De most már 120at se akar meg enni meghagy belőle vagy 30,40 mlt vagy akár a felét mit tegyek?

Figyelt kérdés

#tápszer #3 hónpos #Nem papál
2021. dec. 14. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Te mindig grammra pontosan ugyan annyit eszel? Hagyd szegényt. Annyit eszik amennyire szüksége van. Pont.
2021. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Azaz mit ne tegyél...ne tömd ha nem kell neki
2021. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
most nyílik ki számára a világ, minden annyira izgalmas neki, hogy nem az evésre koncentrál.
2021. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én értem és nem is tömöm látom hogy nem kell igy nem is adom mert nem akarom kinozni mert akkor kesőbb elutasítja

Csak én attol félek hogy nem hogy lefogy vagy valami. És csak érdeklődöm hogy baj e vagy nem mivel eslő baba és féltem az egészségét

2021. dec. 14. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy gyulladás miatt az egyik cicim kiesett, nem volt abszolút tejem. Csak 1 cicivel vittem a szoptatást, ami nem tudta sokáig azt a mennyiséget hozni ami kell a babámnak. De még így is gyarapodott (max nem olyan sokat). Ne izgulj, nem azon a pár 10 milin fog múlni, és a baba tudja mi az igénye. Ha éhez úgyis kérni fog.
2021. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam mióta megszületett össze vissza eszik. Most 8 hetes de van hogy beéri 30 ml vel és fél óra múlva megint kér vagy van hogy 150 eszik meg nyugodt szívvel. Sose evett nagy adagokat.
2021. dec. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is tápszeres, a nap minden szakaszában más adagot eszik. Ő 2,5-3-3,5 óránként eszik sosem ugyan annyit. Amikor látom hogy éhes megetetem amennyit elfogad, büfizik és kész. Nagyon szépen gyarapszik. Sosem erőltetem ,hogy egyen többet, mert megfájulhat a pocakja vagy vissza bukja. Ő is majdnem 3 hónapos.

Ne aggódj nem fogyik le a babád, de ne tömd, a tápszer nehezebben emésztődik, mint az anyatej, csak akkor adj amikor éhes és kéri, akkor nagy adagot is fog enni, mert kiürült a pocakja.

2022. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!