Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Beba Supreme Pro Ha 1 nagyon...

Beba Supreme Pro Ha 1 nagyon zöld széklet? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy két hónapos tápszeres kkisbabám. Sajnos egészségügyi probléma miatt nem igazán tudtam normálisan szoptatni. Így elég hamar tápszeres lett a kisfiam.


A doktornő a Milumil Optima Ha Start tápszert írta fel elsőnek, de attól nagyon sokat feszengett és görcsölt, nehezen jött puki. Hasfájós lett. A doktornő javaslatára elkezdtünk használni az Espumisan cseppet és a Biogaia probiotikumat, hátha javul a helyzet, nem tartotta célszerűnek ilyen hamar cserélni a tápszerét, mert ilyen korban gyakori még a hasfájás, a fejletlen pocija miatt. Ezt használtuk elég sokáig.


Viszont sajnos odáig jutottunk, hogy ezek a dolgok sem váltak be. A kisfiam alig aludt valamit, mert a puki folyamatosan felébresztette. Nagyon sokat szenvedett.


A védőnő javasolta, hogy próbáljuk ki a Milumil Prosyneo Ha Start-ot, két napig használtuk, mert annyira híg volt, hogy bukott tőle. Pedig eddig rá nem volt jellemző. Így ez a fajta tápszer felejtős volt.


A következő ajánlás a Beba SupremePro Ha 1, most ezt használjuk 4 napja, úgy tűnik ettől nem fáj a pocakja,nem szorong, pukizik görcsök nélkül, viszont ettől kb.2 óránként enne, alig bírja ki azt is. Nem lenne elég tápláló számára? Vagy ez a normálisnak számít? Pedig megeszi a korának megfelelő adagot.


Ami a legjobban zavar az a "sötétzöld" széklete. Tudom a dobozon rajta van, hogy lehet ilyen színű a széklete, de nekem annyira rendellenesnek tűnik, mert eddig sárga volt neki.


Nem szeretnék rajta többet kísérletezni,ezért szeretném megkérdezni kinek mi a tapasztalata ezzel fajta tápszerrel?


A doktornőhöz majd jövőhéten megyünk, hogy megbeszéljük a dolgokat.



2022. jan. 1. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kisbabám 8 hetes és en is a Beba SupremePro-t adom neki egy ideje. Neki is zöld a széklete és a gyerekorvos szerint normális. Ha jobban megnézed, rá is van írva a tápszer dobozára, hogy zöld széklet előfordulhat tőle, úgyhogy semmi gond nincs, nem kell tőle megijedni. :) ha jókedvű, mosolygós, nem feszeng tőle és pukizik rendesen gond nélkül, akkor szerintem maradjatok ennél.
2022. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia! Nekünk is pont ugyanazz volt a Milumil tápszerrel mint neked. Nem tudott tőle pukizni, fájt a hasa stb. Nekünk a beba supreme pro HA 1 bevált. Mi is 2 hónaposan kezdtük és ma már 4 hónaposak is elmúltunk. A széklete valóban sötét zöl tőle, ami engem is aggasztott az elején, de orvis, védőnő azt mondta rá, hogy rendben van. És egyébként azóta nagyon kiegyensúlyozott. Az elején mi is többet fogyasztottunk ebből a tápszerből, én szerintem azért mert annyira izlett neki. Nemmellesleg a szaga is jobb mint a Milumilnak. De ami nagyon fontos és mindenkinek ajánlom, hogy várjon minden tápszerrel legalább 2 hetet, hogy lássa valóban jó-e a babájának. Nem szabad váltakozatni túl hamar, megterheli nagyon a picik gyomrát.
2023. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!