Kellene helyettesítenem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lassan 6hónapos kisfiam aki 100% tápszeres 3hetes kora óta.

4hónaposan megkezdtük a hozzátáplálást orvos javaslatára. Nagyon ügyesen megeszik mindent (gyümölcs, zöldség, tejpép). Tízóraira már csak gyümölcsöt vagy tejpépet eszik, ebédre pedig valami zöldséget.

Eddig reggel, délután 2x és este evett tapszert.

Na most jönne a probléma. 2napja a reggeli tápszert nem akarja elfogadni.

Az eddigi 210mili helyett eszik 30at belőle és annyi.

Délután is ennyit szokott enni.

Este eszik csak 240et. Az éjszakát ügyesen végig alussza.

A kérdésem pedig az lenne, hogy kell neki vagy lehet egyáltalán helyettesíteni valamivel ezt a reggeli tápszert?

Védőnőhöz jövőhéten megyünk mindenképp megemlitem neki.

Köszönöm ha tudtok segíteni és bocsi, hogy hosszú lett 😁


2022. febr. 5. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
A tejpép is tápszer, így biztos kap eleget
2022. febr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáltál másik fajta tápszert? Lehet egyszerűen már nem ízlik neki, ezért nem fogadja el annyira. Én még ha nem muszáj nem váltanám ki "helyettesíteném" ezt az étkezést semmivel. Először megpróbálnék másik fajtákat.
2022. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most úgy ,,trükközök", hogy tápszerből csinálok tejpépet. Abba teszek 7 gabonás port, vagy rizsport, kis gyümölccsel így megeszi.
2022. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!