Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Novalac IT helyett milyen...

Novalac IT helyett milyen tápszert vegyek?

Figyelt kérdés
Megszűnt a Novalac forgalmazása kicsiny hazánkban, így váltani kell. Korábban már próbáltuk a Beba sensiduot, de fajt tőle a kislányom hasa. Ki mire váltott/vált az IT helyett?

2022. febr. 8. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Milumil Komfort 1 is jó hasfájásra és székrekedésre
2022. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg megszűnt? Kár érte, jó kis tápszer, bár a lányom az AC-t itta, nem az IT-t, de nála attól teljesen megszűnt a hasfájás. Neki a Milumil Komforttól konkrétan székrekedése lett, de 4 évvel előtte a fiamnak meg pont az vált be, nem lehet tudni. Illetve nekem a védőnő még a Milumil Prosyneo HA-t ajánlotta nagyon, azt mondta, sokaknak segít, de saját tapasztalatom nincs vele, mert a Novalac bevált, így nem próbáltuk ki.
2022. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A pharmaexpress (Európa gyógyszertár) lehet, hogy tud külföldről beszerezni. Írj rájuk. Én már többmindent hozattam velük fogzásra is.

3 éves kortól az Optifibre lehet majd megoldás.

2022. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mire váltottatok végül?

Mi is ezt a fajtát ettük. Irt fel helyette a doki beba sensiduot de attol ment a hasa. Most még van itthon egy novalacom. Most a lactogent irtak fel. Azt még nem probáltam.

2022. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hipp Bio Combiotik 3-ra váltottam… minden várakozásomat felülmúlta! Naponta 2x van tőle kaki. Úgyhogy nekünk jó döntés volt
2022. febr. 22. 23:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy mii?

Nekem senki nem mondta, a 9 hónapos fiam még a Novalac AC-t issza.

Így is tök nehezen sikerült újszülött korában rátalálni. Most nagyon aggódom mi lesz így, ami ízre és állagra is megfelelő plusz laktózmentes😭😭

2022. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom már az is hiánycikk :( mindig azokat szüntetik be, amik jól beváltak
2022. márc. 9. 04:27
 8/8 anonim válasza:
Medistore.at gyógyszertárból lehet rendelni mindent. Az euro miatt húzos az ára+a száll.ktsg...
2022. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!