Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 3hetes babád mennyit/hányszor...

3hetes babád mennyit/hányszor eszik/evett?(Csak tápszeres)

Figyelt kérdés

Vasárnap lesz 1hónapos.2 napja úgy veszem észre,hogy nem elég neki a tápszer mert eddig szépen 4órát kibírt az étkezések között de már van,hogy kaja után vagy 2óra múlva sír mintha éhes lenne eszi a kezét.

Már két hetesen 100ml evett ami a 3-4hetes adag.Erre azt mondta a gyerek orvos,hogy sok a védőnő azt mondta adjam neki de akkor 6x egyen csak egy nap.Mert azelőtt 8x evett 70ml-t.Tegnap 8x evett 100ml.Nem szeretném túl etetni a babám de azt se szeretném,hogy éhes maradjon.De szerintem bármennyit elé raknék megenné.Emelhetem már 120mlre az adagját vajon?Az 1-2hónapos kortól íra a doboz.Egyébként a hivatalos számolás szerint testsúly x 150 ÷ étkezések számával kiszámolva is többet eszik a kelleténél.3530gramm.



2022. febr. 16. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Kisfiam annak idején betankolt napi 5 alkalommal, aztán aludt mint a bunda. :) de 5 etetés volt a maximum...


Ne aggódj, ha többet eszik, mint amit a "papírforma" szerint kéne ennie, a gyerekek tudják, mire van szükségük... ha annyit megeszik, nyugodtan adj neki :)

2022. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Növekedési ugrás. Olvass utána. 3-6 hetesen illetve 3-6 honaposan is van. :)
2022. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Az én kislányom is megevett volna akármennyit ha adok neki. Kipróbáltam egyszer semmivel se volt jóllakottabb vagy aludt jobban mint a kevesebbel.

A túletetést látni fogod pl azon hogy többször lesz kakis pelus (nálunk átlag napi 1-2 szokott lenni, de ha túletettem akkor volt 3-4) és zöldes lesz a széklete.

2022. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Napi 1x van kakis pelus vagy 2naponta de mindig zöld a kakija.Bukni is bukik mostanába,de mégis azt látom,hogy éhes.
2022. febr. 16. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!