Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik a legjobb cumisüveg?

Melyik a legjobb cumisüveg?

Figyelt kérdés
Van 2 mam anti-colic de kevés, vennék egy harmadikat de más márkára gondoltam. Nektek mi vált be? NUK amit néztem de annyi féle fajta van, láttam 9000-ert is, mondjuk nem tudom, az aranybol van? 😂
2022. máj. 3. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk a Philips Avent jó volt. De volt Tomee Tippe is, az is jó.
2022. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs ilyen, hogy legjobb cumisüveg. A fiamnak Avent készlete volt, a lányomnak NUK. Sokan dícsérik a MAM-ot, de nekem valahogy nagyon nem esett kézre. A NUKban azt szerettem, hogy kompatibilisek a kulacsok, cumisüvegek, tanulópoharak itatói.
2022. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a tomee tippi vált be. Szettben egész jó áron lehet kapni a Brendonban.

[link]

2022. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha a babád elfogadja a mam cumisüveget, nem próbálkoznék mással. tesóm aventet vett a mam mellé, egyáltalán nem jött be a gyerkőcnek, így vehetett egy újabb mam cumisüveget. az avent nálunk bevált.
2022. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a MAM-ot szerettem. Szétszerelhető, így legkönnyebben és legalaposabban fertőtleníthető. Ezen kívül, ami még jó volt az a Lansinoh. Egyébként nem érdemes több fajtát venni, mert más kialakításúak a cumi fejek és máshogy kell szívni, nem fogja mindet elfogadni a baba!! Egyszerre egyet kell próbálni ès ha az nem válik be, akkor lecserélni.
2022. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Tommee Tippee-re, mi mindkét gyereknél azt használtuk.
2022. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Philips Avent vált be mindkét gyereknél, de volt Mam-os is. Nincs olyan, hogy legjobb, kinek mi.
2022. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🤗 Első baba, nem tudtam hogy nem jó a más márka ha már bevezettem egyet, köszönöm neked külön 4es válaszoló! Mindenkinek megy a zöld kéz, akkor marad a Mam🤗
2022. máj. 3. 19:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Philips Avent. Mi is Mam-mal kezdtünk, de utána el is pakoltam a Mam-okat. Ég és föld volt a különbség a hasfájós babámnak. Az Aventnek van levegőztető szelepe, ami egyszerűen szuper. Elvileg a Mam is anti-colic, de a gyakorlatban az Avent mérföldekkel jobbnak bizonyult nálunk.
2022. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 9es akkor lehet beruhazok egyre max ha nem fogadja el így jártam, nem tervezem utána marketplacen eladni 😂😂😂
2022. máj. 3. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!