Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Rossz anya az, aki meg sem...

Rossz anya az, aki meg sem próbálja szoptatni a babáját?

Figyelt kérdés
2022. jún. 19. 12:35
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
42%

Azt hiszem a szoptatás kérdése eléggé vitaszító dolog. Ha ennek a kérdésnek a provokáció a célja, akkor inkább senki ne válaszoljon.


Személyes véleményem az, hogy ez mis minden anya és minden család magánügye.

2022. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nem az.
2022. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
0%

"ihlet – ‘‹igeként› művészi alkotásra serkent, ilyet létrehozni segít’: legszebb verseit a honvágy ihlette; ‘‹főnévként› ‘műlkotásra serkentő emelkedett, felfokozott lelkiállapot’."

Ezt biztosan nem sejtetted!:-)

2022. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
40%
Nem azt mondom, hogy rossz anya, csak nem értem, minek gyerek annak, aki még ezeket az alapvető, csecsemővel járó feladatokat sem akarja ellátni.
2022. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
56%
7, a feladat a gyermek táplálása. Nem a szoptatása. Úgyhogy ellátja.
2022. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon megoszlik erről az emberek véleménye.


Ha megnyitsz erről egy 2021 novemberi kérdést, teljesen más véleményeket fogsz olvasni, mint a szóban forgó kérdésnél.

De nem csak gyakorin hanem pl egyév fórumokon és fbookon is.

Szerintem ennél a kérdésnél mindenki magából indul ki.

2022. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
47%
Miért van minden válasz lehúzva kivéve a 4. és a 8. válaszát? Ennyire megfordult a világ? Most már a szoptatás ellenesség az új módi, aki meg szoptatás mellett van, azt el kell ítélni?
2022. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
71%
9, én pl nagyon szerettem volna szoptatni, de úgy alakult, hogy nem volt rá lehetőségem. Ennek ellenére azt gondolom, nem erről lesz valaki jó vagy rossz anya. Ahogy a gyereket sem befolyásolja semmiben, szopott vagy sem.
2022. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
47%

Nekem a személyes véleményem (!), hogy rossz anya.

Ha legalább megpróbálja és utana látja be (nem 1 hét után), hogy nincs teje/fáj/nem úgy eszik a gyerek stb stb, akkor nyilván hagyja abba. De legalább tett érte.

De pl unokatesóm is, hogy ő tuti nem szoptat, mert csoffadt lesz a melle, na az ilyeneknek nem engedném a gyereket. Számomra az ilyen emberek határozottan rossz anyák.

(Emellett hozzáteszem, az en melleim a mai napig szépek, 1 év illetve most a 9.hónap szoptatás után, mint unokatesómnak, akinek eleg volt az idő, hogy logjanak).

Utálok én is szoptatni. De nem azért szültem a gyerekem, hogy tápszerrel tömjem. Ennyit meg tudok tenni érte/értük igazán.

2022. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván teljesen más az eü meg az esztétikai indok a nem szoptatásra.
2022. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!