Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 4 honapos babát hogy szoktassa...

4 honapos babát hogy szoktassak tápszerre?

Figyelt kérdés

A kiányom 2 hét mulva lesz 4 hónapos,nagyon erős baba már magátol hasra fordul.. stb..

Sajnos mar csak az 1 ben van tej de kevés,rengeteg folyadékot iszok stb... hogy minél több legyen,de az éjszakákat sem tudja végig aludni mert állandóan éhes kb 2 óránként,cicire teszem de sír,szívja-szivja de semmi.. reggelente szokott lenni kb 2 órás alvás után.

Tápszert ki krta a dr.nő is de sajnks nem akarja elfogadni sem cumi,sem cumisüveg.. ha szomjas is egy kicsikét megszi ja de inmább malackodik..

Volt valaki igy? Hogy odottátok meg?


2022. jún. 24. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Vegyel mellbimbo formaju cumit hatha az bevalik. Esetleg sved itatopohar

Vagy probalj ki masik tapszert, lehet nem izlik neki a felirt.

2022. jún. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
A gyereknek nem kell a tapszer, akkor minek erőlteted?! Nekem ömlött a tejem, mègis evett 2 òrànkènt a gyerekem èjjel is. A tej a rendszeres ingertől termelődik, nem attòl, hogy x òràt kihagysz szoptatasok közt. 4 hònap szoptatàs utàn àltalàban màr nem èrződik telinek a mell. A ,,telt" èrzet túltelìtődèsre utal. Valòszìnűleg va elèg tejed, csak a foga, mozgàsfejlődès, a pocakja vagy az időjàras miatt nyűgös a gyereked. Egy mell is simàn termel elèg tejet, nem mindenki szoptat kèt mellbôl.
2022. jún. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet a 4honapod alvasregresszio kezdete🤷🏼‍♀️
2022. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Nekem 9 hónapos most is másfél óránként kel és rengeteg tejem van, de a cicim már rég nem feszül, olyan mint két tejes zacskó😅 szóval az hogy 4 hónaposan sokszor kel nem azt jelzi, hogy nincs tejed. Nekem is ekkor kezdett újra keveset aludni,előtte 6 órákat aludt. Ja ésmost 9500 gramm q drága, annyira van tejem. Ha szopi előtt és után leméred babamérleggel akkor látni fogod ténylegesen mennyit eszik.
2022. jún. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 hét mulva megyünk tanácsadásra,és megnézik hogy hizott e vavy sem,sajna nincs mérlegem.. de én ugy vettem észre hogy sokat nyúlott,de véknyabbak a combjai karjai..
2022. jún. 24. 07:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!