Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen tápszert javasoltok...

Milyen tápszert javasoltok alkalmi használatra?

Figyelt kérdés
5 hónapos babát bízok szüleimre, amíg a férjemmel lesz közös programunk. Nincs annyi tejem, hogy fejni és eltenni tudjak, a hozzátáplálást pedig még nem kezdtük el. Annyira lenne szükség, amíg itthon kirpóbájuk, plusz 1-2 etetésre való.
2022. jún. 24. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Milumil komfort 1 magasan a legjobb. A gyerekorvosunk is azt mondta, ennél jobb nincs.
2022. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Várnék 2 hónapot azzal a közös programmal. Ha már eszik, a pürét oda tudják adni a nagyszülők is, ha csak pár órára mentek. Tápszerböl nekünk nem volt kis kiszerelésű, 1 dobozzal meg kell venni.
2022. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

A húgomnak vissza kellett mennie a kórházba mikor egy hetes volt a babája.

Bent maradt egy lepénydarab.

A pici velem maradt, lefejt teje nem volt.

SOS hívtam a gyerekorvost és írt fel gyorsan tápszert, apuka elhozta.

Bekevertem, óvatosan megetettem, majd az egészet kihányta.

Szóval nem biztos, hogy ez így jó ötlet!

Én is azt javaslom, hogy várj még, amíg elfogadja a püréket!

2022. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet várni, ez egy vissza nem térő lehetőség és tőlünk független az időpont.
2022. jún. 24. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
3as, sok mindentől vissza jöhetett. Lehet szimplán bukott, csak soknak tűnt... nagyon sok baba tápszert kap, mert egyáltalán nincs tej, nem lehet attól baja. Annyi lehet, hogy adott tápszer nem jó egyiknek másiknak...
2022. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmi allergiája akkor

Milumil tökéletes vagy annak a Ha verzióját is meg lehet próbálni kicsit rosszabb az izze de könyebb a pocaknak ha viszont tej mentes diétán vagy, akkor kb esélyed sincs mert azoknak a tápszereknek szörnyű íze van az anyatejhez képest.

2022. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig nincs semmi allergia vagy más betegség, teljesen egészséges.
2022. jún. 29. 09:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem az újszülöttem mellé, amikor hazajöttünk a kórházból. Még nem volt tejem, hosszúhétvége jött, engem megnyugtatott, hogy van otthon. Használtuk is kb. kétszer, azóta ott áll a doboz, de nem bánom, hogy van itthon.

Én bementem a gyógyszertárba, elmondtam a nyűgöm és ajánlottak két félét. Ezt javaslom neked is. Arra figyelj, hogy az etető cumi kompatibilis legyen a tápszerrel, nem biztos, hogy a korának megfelelő etetőcumin ki tud folyni, ha sűrűbb fajta, szóval én ezért is, meg amúgyis tennék egy próbát otthon, mielőtt a szülőknél derülne ki, hogy gond van.

Szerintem nem ördögtől való szitu ez. Azért mert akkor az életében egyszer tápszert kap, nem lesz semmi baja. Lehet is lepontozni. :)

2022. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!